Ja ze heeft dit keer gemeten en dat is 0,39cm. Het beeld dus wel wat past onder de 7 weken. Dus hoe ver ben ik dan.. dat is de vraag. Met 8-12 positieve ei-sprong test
Ter vergelijking: ik heb een aantal metingen gehad, 0,5cm was 6+0, 0,7 was 6+3 en 1,05 was 7+0 volgens echo apparaat. Denk dat je meting dan onder de 6 weken is waarmee je 2 weken achterloopt (je zou ongeveer 7+6 moeten zijn gezien je ovulatietest). Ziet er ben ik bang niet heel hoopvol uit Ik heb zelf een missed abortion gehad waarbij tussen week 6 en week 9 wel steeds iets van groei te zien was maar echt veel te weinig, liep steeds verder achter en twijfelachtig of er ooit een hartje was (gyn dacht wat te hebben gezien maar wist t niet zeker). Op de laatste echo was embryo toen iets gekrompen, pas toen was ik zover dat ik de hoop helemaal heb opgegeven. nogmaals succes met wachten!
Ik sluit me aan bij @Sophie2019 Het rotte is dat je de hoop eigenlijk toch nooit helemaal op kan geven zolang er geen bloedverlies is, of zolang niemand bij een echo heeft gezegd dat het echt niet goed zit. Sterkte @MrsWit!
Nee dat herken ik idd ook. Zelfs toen er werd gezegd dat er echt een wonder moest gebeuren. Dat is het rotte met een missed abortion, je lijf houd je zo voor de gek. En je leest ook verhalen dat t toch goed bleek te zijn, dat geeft dan weer wat hoop.
Wat een onzekerheid! Ik heb dat vorig jaar ook gehad. Alleen ik had wel hartactie. Maar kindje liep qua groei een week achter. Bij mij is met 9 weken hartje gestopt.
Een dagje korter woensdag. Dacht misschien ga ik wel eerder ziekenhuis. Maar het punt blijft dat er per dag wat gaat groeien. Heeft het dan veel zin eerder te gaan. Geeft misschien ook alleen maar onduidelijkheid
Snap ik helemaal, zou zelf ook voor 5-7 dagen gaan, anders ga je weer twijfelen of de echo’s niet gewoon te kort op elkaar zitten. Hopelijk woensdag duidelijkheid (en een mooi kloppend hartje )
Hoe jammer ik het ook vind het is goed zo. Er was nog steeds geen hartactie. Er was ook niet iets verder gegroeid. Nu wachten tot en met maandag en dan naar het ziekenhuis.