wat neem je allemaal mee als je ergens op bezoek gaat? Dit kan ik zelf bedenken maar ik vergeet vast nog het een en ander.. - luiers, - billendoekjes, - snoozebaby easy changing, - hydrofiel voor borstvoeding, - welke zakjes zijn ook alweer het beste om de vieze luier geurloos in weg te gooien? - .... - ... hoor het graag dames! alvast bedankt voor de tips!
oh bedankt, dan ga ik die luierzakjes kopen! en schone kleertjes is inderdaad ook een goeie!.. jaja, ik ben een beginnende moeder...
Bij flesvoeding ook de fles, en de voeding evt nog water.. een slabber, spuugdoekje. Ik zou ook nog wat bepanthen of sudo creme meenemen. Verder heb ik altijd schone kleertjes in de tas. De speen neem ik ook altijd mee.
Ik heb deze inhoud: - verschoonmatje - doekjes - luiers - schone kleertjes - paar hydrofielluiers (altijd handig) - slabbetje/spuugdoekje - toen ik nog zelf voedde (zoogkompressen + purelan) - groeiboekje (hoeft niet per se, maar vond ik een handige bewaarplek) - mapje met wat foto'tjes - kleine verpakkingkjes sudocrem + bepanthen (mini-formaat) - nu ook vaak een pakje rozijntjes of een soepstengel o.i.d, maar dat is voor jou nu nog niet aan de orde - iets te drinken voor de kleine (je weet maar nooit hoe lang je weg bent!
maandverband tip van de kraamverzorgster goeie tip ja! bedankt dames voor alle lijstjes, ik ga de laatste dingen aanschaffen en zoals met alles, veeeeels te vroeg alvast mn luiertas klaarmaken!
Ik heb er een reserve speen inzitten, we hebben al een keer een uur van huis afgezeten en de speen kwijt..
Bijna alles is al genoemd wat ik er in heb, behalve paracetamol, thermometer (met bv nam ik 2 setjes kleren mee, nogal wat waterige luiers en tot 2 x nieuwe kleertjes moeten kopen omdat ik maar een reservesetje had). Nu heb ik er ook een slap, koekje, water, iets om mee te spelen inzitten.
slabjes, spuugdoekjes hydrofielen (leg ik onder mijn kindje als ik ergens moet verschonen) luiers (duh), doekjes, zakjes (action is fijn) en sudokucrem speeltje fles/poeder/water kleertjes neem ik eigenlijk nooit schoon mee :">
haha inderdaad veeeeels te vroeg had dat ook bij mijn eerste.. je denk over ALLES na en o wee als je iets vergeet.. mijn luiertas zat op het begin ook BOM vol werd steeds minder nu neem ik alleen wat te drinken mee en wat lekkers maar mijn dochter is ook al 2 natuurlijk. tsja.. nesteldrang he ga binnenkort ook maar is wat inpakken 8)
zoiets ja! en super tegen rode billies (sorry, is woordgrapje bij ons thuis, en nu noem ik dat automatisch altijd zo hahaha).
Heb altijd een potje vaseline in m'n tas zitten en een klein flesje zeep zonder water. Zodat ik altijd en overal me handen schoon kan maken
Hier zitten ook altijd wat speeltjes in de tas; met name boekjes. Maar dochterlief is ook al stuk ouder en je inhoud veranderd automatisch mee. Zit ook altijd wel een pen in, labello, pleister, zonnebrand in de zomer, mijn portomonee, kleine camera standaard, papieren zakdoekjes, snoetenpoetsers.... Nu met de baby weer nieuwe inhoud erbij. Hier met borstvoeding en veelspugende baby ook zeker setjes schone kleding. Maaeh, de luiertas alvast inpakken. Hihi, daar moest ik wel om lachen eigenlijk. Hier ook wel wat nesteldrang maar vind deze wel heeeel erg nesteldrangerig. Na de bevalling moet je er zelf vast en zeker ook om lachen . Hier wordt een tas toch echt pas ingepakt op moment van vertrek/ gebruik Maar..... veel plezier met inpakken!
Jeetje het meeste is al genoemd maar wat heb ik nog meer... - kleine verpakking antibacteriele wasgel ( wassen zonder zeep) - een reserve fles - altijd 1 extra voeding ( als ik weg ga) voor het geval dat ik een keer ermee knoei of iets - groeiboekje zit hier ook standaard in mijn luiertas - badcape - flanellen luier ( handig als je je kleine ergens even neer wil leggen) - als ik langer weg ga: thermosfles met gekookt water en een flesje spa blauw en genoeg voeding ( voor als we in de file komen of pech onderweg) Liefs