Mijn zoontje ligt in het ziekenhuis ivm niet drinken (te weinig) en niet aankomen. Het begint erop te lijken dat ie teveel lucht binnen krijgt en hij kan niet boeren. Het lukt hem niet, hoe we hem ook houden en wat we ook doen. Ze halen via de sonde in het ziekenhuis rond de 30cc lucht eruit steeds en dat had voeding kunnen zijn...... Nu lees ik over Infacol en Sab Simplex. Iemand dit gebruikt en dat het boeren beter ging? (het is tegen krampjes, maar ik lees ook over beter boeren vandaar)
Jep, hier om beide redenen gebruikt en het hielp echt super. Wat ik dan nog deed, was halverwege de voeding ff verschonen en extra boeren, en wij hadden een heel ander meisje in huis! Op www.infacol.nl kun je verkoopadressen opzoeken.
Hier ook gebruikt, beide producten. Als je borstvoeding geeft dan is Infacol handig (pipet om de Infacol in het mondje te 'spuiten'. Als je voeding met de fles geeft dan zou ik Sab Simplex aanraden. Beide producten hebben dezelfde werking en dezelfde bestanddelen alleen zit er aan Infacol een smaakje en Senna vond dat niet lekker. Bij Senna werden de krampjes er niet minder van, maar het boeren gaat wel veel beter. Ze krijgt het nu nog tijdens de avond- en nachtvoeding. Dan weet ik zeker dat de boertjes eruit komen en dat ze na een uurtje slaap niet wakker wordt van een boer die nog dwars zit. Succes Anna