Hallo dames, Een paar dagen geleden had ik al een topic geopend n.a.v. de inentingen die mijn zoontje begin vorige week heeft gehad. Een dag na de inenting had mijn zoontje op zijn beentje een grote rode harde bult ongeveer 2 centimeter naast de plek waar hij geprikt is. De roodheid is weg getrokken maar nu is het dus zo dat voelt alsof hij een grote knikker onder zn huid heeft zitten. Ik heb het cb gebeld en die zeggen dat het kan zijn dat het is ingekapseld?? en dat het vrij normaal is. Maar desalniettemin maak ik me toch zorgen! Iemand die dit herkent? En trekt het inderdaad weer gewoon weg?
Als je je zorgen maakt waarom ga je dan niet even naar de ha er mee. Het kan idd ingekapselt zitten en lijkt me onschuldig maar zo als ik boven ook aangaf en even mee naar de ha. Dan weet je het gelijk. Succes er mee.
Ons monstertje had dit ook na een vaccinatie. Het ´bolletje´ heeft er wekenlang gezeten. De huisarts bevestigde bij ons dat het wel na verloop van tijd minder moest worden en inderdaad is het nu (toch wel enkele maanden later) helemaal verdwenen.