K ik moet nu even een klein beetje lachen omdat ik een te erge beelddenker ben en dit helemaal voor me zie!
Mijn dochter heeft een neusballon gebruikt, dat is een ballon die je met je neus moet opblazen waardoor je oren heel stevig geklaard worden. Soms kunnen ze daarmee buisjes voorkomen - bij mijn dochter was dat het geval! Volgens mij is het bij bol.com gewoon te koop, zou ik echt proberen!
Ah niet bij bol.com geloof ik, maar deze zijn het: https://www.viata.nl/otovent-set-opzetstuk-ballonnen-druk-in-het-oor-1-stuks-nl?gclid=Cj0KCQjwtLT1BRD9ARIsAMH3BtVCkh7xhT98r1P_O17Z5rdJDybO4HchsIoO3ppg7dnRDHm7rGs4vFMaAszXEALw_wcB#.Xq2C-yRNfYU
Ik heb in het verleden ook van die flixonase ampullen geprobeerd, maar ik vond dat echt hel om die goed te krijgen. Ik had ook niet het idee dat het bij mij beter werkte dan de spray. Ik heb nu mometason (merkloze nasonex), die zou je ook kunnen proberen, is ook een corticosteroide neusspray, ik heb het idee dat deze net wat beter werkt bij mij. Ik heb overigens slecht werkende buizen van Eustachius, aan de ene kant wat erger dan aan de andere kant. Bij mij plaatsen ze liever geen buisjes, omdat ik al eerder buisjes heb gehad en bij mijn ene oor daarna een operatie nodig had, omdat mijn trommelvlies niet meer dicht groeide, de kans dat dat weer gebeurt, is dan heel groot. Maar mijn trommelvliezen zijn dus een en al littekenweefsel van de vele oorontstekingen .
Haha het ziet er vast ook belachelijk uit. Maar de houding van de gebruiksaanwijzing vond ik echt niet uitvoerbaar
Volgens mij kreeg ik van de kno arts ook de instructie om het te doen zoals jij met je hoofd achterover van het bed hangend. Alsnog kreeg ik het moeilijk voor elkaar .
Misschien weet iemand het in dit topic. Hoe lang moet je bovenstaande gebruiken voor je echt verschil merkt? Ik ben ook aan het rommelen met vooral mijn rechter oor vanwege vocht achter het trommelvlies. Hier had ik bij de huisarts ook neusspray voor gekregen. Eerst Mometasonfuroaat. Toen ik erachter kwam dat ik zwanger was, is dat veranderd naar bovenstaande. Die gebruik ik nu dus zo'n 4 weken. De mometasonfuroaat deed niet heel veel. Ja, het werd iets minder. Bij de Fluticasonpropionaat merkte ik eerst wel verschil. Maar nu komt toch mijn oorpijn terug. Ik vraag het even hier omdat ik eerst met de mometasonfuroaat ook al een keer sneller weer de huisarts had gebeld dan dat ik echt effect zou moeten werken.
Volgens mij toch wel binnen 2 weken, dus als je het al 4 weken gebruikt, weet ik niet of het voldoende werkt. Bij mij werkt het ook niet super hoor, maar het maakt mijn klachten ietsje minder, en aangezien ik dus geen buisjes mag (of niet mogen, niet verstandig), is het beter dan niets. Hoewel ik ook lange periodes zonder kan, maar als mijn oor dan weer begint te rommelen, heb ik weer lange tijd een spray nodig.
Ik gebruik de rhinohoorn en doe daar de ampul flixonase doorheen. Zo komt het overal waar het moet komen. Dit op advies van de knop arts. Nu gaat het gelukkig goed genoeg om het met alleen neusspray af te kunnen.
Dan bel ik binnenkort toch de huisarts maar even. Hoewel ik me afvraag hoeveel ze nu zullen doen ivm Corona maatregelen