Ik heb zelf het volgende ingepakt in mijn kleine vakantie trolley Voor mamma: - Badjas - 2 ondergoed -voedingsbh ( ga ik vandaag nog kopen)... - 2 pyama -sloffen - 1 paar sokken - make up tasje - toilet tasje (mini shampoo, tandpasta, zeep), haarborstel etc. - Maandverband van always (die paarse verpakking), kraamverband gebruik ik niet.. - druivensuiker, mentos, kauwgom, redbull. Baby: 2 outfits 2 rompertjes mutsje en sokjes maxi cosi en een wollen jasje echt heel schattig.. pappa: Foto camera Wat betreft eten: Alles is te koop in het ziekenhuis, lekkere broodjes etc.. dat komt wel goed.
@sara: is er ' s nachts ook eten te koop dan? je weet niet wanneer je gaat bevallen he? En wat betreft het kraamverband, denk niet dat je het red met gewoon always maandverband. Hier in het begin zelfs 2 kraamverbanden over elkaar heen geplakt gehad. Bovendien zou ik dan gaan voor kotex zonder plastic laag, want anders heb je meer kans op infecties en dat lijkt me wel het laatste wat je zou willen in de kraamtijd.
Kopen jullie dan alles dubbel? Ik heb wel al dingen in mijn koffertje gestopt die ik nu niet aandoe, zoals shirts en een broek enzo. Maar mijn joggingbroek draag ik nu nog regelmatig... En badjas enzo ook bijvoorbeeld. Make-up enzo heb ik wel allemaal nieuw gekocht voor in de koffer. Maar qua kleding zie ik dat niet echt zitten?
Neuh hoor, ik heb echt niet alles dubbel. Ik doe er bijvoorbeeld wel een gewone handtandenborstel in ipv de elektrische. Verzorgingsspullen ook en ik denk dat ik ook wel een paar grote onderbroeken kan missen voor die paar weken. Verder zijn er altijd specifieke dingen die je nog tot het einde gebruikt, maar je hebt ook vaak nog wel 5 minuutjes om dat er in te stoppen. Misschien een briefje er op plakken met wat er nog bij moet?
Oja briefje erop plakken is idd wel handig. Goed idee. Want anders kom je er op HET moment natuurlijk toch niet op hihi. En als man het moet doen is een briefje ook wel fijn... Bij mijn zoon had ik mijn koffertje nog helemaal niet klaar staan dus wil het nu wel goed doen!
Hoi, Wasspullen voor de baby hoef je echt niet mee te nemen, ze wassen de baby de eerste 24 uur toch niet. En moet de baby blijven, dan hebben ze dat daar wel...
Weet niet of het al genoemd is, maar ik heb ook mijn zorgplan van de kraamzorg erin gedaan! Daar kunnen ze het bevallingsverslag in noteren!
Vergeet ook je pasje van de zorgverzekering niet, telefoonlijstje met o.a. het nr van de kraamzorg, camera en extra batterijen (evt oplader en misschien een grotere geheugenkaart?) ID/Paspoort van papa zodat hij de kleine kan aangeven en evt. de papieren van de erkenning.
Gehuwde aanstaande vaders moeten niet alleen hun ID kaart meenemen maar ook het trouwboekje. En trouwboekjes hebben de neiging om ver weg verstopt in de sokkenla te liggen dus niet vergeten om die bijtijds op te zoeken