Hi dames, Ik ben op dit moment echt (nog) een leek in babykleertjes. Ik ben nu 20 wk en wil langzaamaan wat spulletjes gaan inslaan. Van welke maat moet ik vooral veel hebben? Ik snap natuurlijk dat het ligt aan hoe groot je kindje uiteindelijk wordt. Maar wat is het meest gangbaar?
Focus op 56 inderdaad. En een beetje in 50. Tenzij uit de schattingen natuurlijk blijkt dat je een heel klein kindje hebt.
Ik had kleine kindjes en dus juist heel veel kleertjes in maat 50 en 56. En ook een aantal setjes in maat 44. Verder zou ik een paar dingen in maat 62 kopen, maar niet teveel. Die maat krijg je vaak en het is ook leuk om als de baby er is nog kleertjes te kopen.
Maat 50 en 56. ons meisje heeft 5 weken in maatje 50 gezeten, met een heel gemiddeld geboortegewicht van 3230gram en 50cm. Maat 62 krijg je veel cadeau is mijn ervaring
Hier vooral maat 56/62 aangeschaft. Kindje liep 2 weken voor op groei. Daarentegen vriendin is bevallen met 41,5wk. En heeft een kindje van 3200gr en 52cm. Is inmiddels 5/6 weken en sommigen dingen van mt. 50 zijn nog steeds te groot.
Over het algemeen passen al kindjes de eerste 1-2 weken wel in maat 50. Wij wisten het geslacht niet en hadden ongeveer 5 neutrale pakjes in maat 50 en nog 3 in 56. De rest allemaal gekocht/besteld toen hij geboren was. Ons zoontje woog 3750 gram, was 53cm en paste prima in maat 50 de eerste 2 weken. Daarna nog 6 weken in maat 56 en toen naar 62.
1ste kindje heeft heel lang maat 50 aan gehad en was in begin ook nog aan de ruime kant 2960 en 48cm. 2de kindje toch ook zeker een maand mt 50 aangehad. Alleen de pakjes met voetjes eraan zaten wat strak (prenatal) ze was 3400 en 50 cm. Nu zwanger van de derde en groeiecho gehad schatting rond 7 pond dus heb veel 50/56 Vanaf mt 62 heb je ook meer in jurkjes of stoere jongenskleding leuk om zelf te halen en die maat krijg.je ook vaak als kado
Misschien ook goed om mee te nemen: er kan flink verschil zitten tussen merken (leg kleertjes maar eens op elkaar). Mijn zoon kon maat 56 van Noppies niet aan (te klein), maar heeft prima een tijdje maat 50-56 van Hema/prenatal gedragen. Mijn dochters hadden een jurkje van Mexx, maat 62 stond op de label, maar ze hebben het toch echt als een 56 kunnen dragen. Bij mij waren ze overigens groot allemaal. Oudste en middelste gestart in maat 56 (waren 4355 g en 4520 g en beide 53 cm lang), de jongste heeft ook nog 1-2 weken wat maat 50 aan kunnen hebben (4260 g en 50 cm).
Ik heb maar 2 dingen in maat 50 en de rest in 56. Wij maken grote kinderen 😂 Onze zoon heeft 1 week maat 50 gepast
Mijn dochtertje heeft echt 4 maanden lang 50/56 aangehad! Geboortegewicht: 3030 gram geboorte lengte: 47 cm
50 en 56 Ik had vooral veel 56 ivm het geboortegewicht dat ze geschat hadden, dit bleek toch mee te vallen uiteindelijk, dus heeft manlief de dag erna nog extra kleding maat 50 gehaald. Hij heeft het uiteindelijk maar 1 a 1,5 week aangehad, maar vind het geen gezicht als ze zo verzuipen in een te groot pakje.
Ik had 1 romper en 1 pakje in maat 50 en de rest allemaal 56. Maat 50 heeft ze overigens nooit aangehad. In de kraamweek kreeg ik trouwens allemaal kleertjes in maat 56.
Hier vooral veel in maat 50 en 56 ingeslagen. Ze werd klein geschat en heeft ook lang in maat 50 gezeten, maar sommigen slaan deze maat ook weer over.
Ik zou zorgen dat je niet te veel inslaat maar wel een aantal dagen vooruit zou kunnen in maat 50 en 56. De oudste groeide precies volgens gemiddeld. Dus had ik een nette voorraad gemaakt voor de tweede. Alles van maat 50 kon gelijk aan de kant, na een week of 3 paste 56 ook al niet meer. Nog geen 4 maanden en meneer zit al in maat 74. p.s. hij werd gemiddeld geschat...
Ik had 5 setjes maat 56 gekocht en 2 maat 50. Echter is de dag na de bevalling mijn moeder gauw naar de winkel geweest om wat setjes maat 50 te kopen. En zelfs maat 50 is nog te groot en ze is nu al 3.5 week. Het begint nu pas wat beter te passen.
Ik had heel weinig ingeslagen. Vooral maat 50 en 56. Maar wij wisten het geslacht niet dus wilde na de bevalling zelf kleren kopen geslachtgericht. Maat 62 hebben wij veel gekregen maar heeft onze dochter maar 2,5 week gedragen