Hoi, Voelden jullie de baby voor de bevalling veel bewegen?? Of was het aardig stil ik jullie buik....? Heb namelijk weer ongipijnen, pfff en ben net sinds gister ontslagen uit t ziekenhuis. Heb aan de weeenremmers gezeten. Ben zo onzeker nu..?! Hij is echt al heel de dag druk aan t bewegen, schoppen, dansen in mn buik (nu nog steeds) Maar voel me nu sinds een uurtje weer aardig beroerd! X
Mijn beebje is minder druk dan voorheen.. En dat was ook zo met mijn dochtertje. Dus ik denk dat je je geen zorgen hoeft te maken hoor.. Sterkte!!
ja Collin was echt hyper. Hij was al weken behoorlijk druk, maar de avond dat mijn vliezen braken was het op een hoogtepunt en ja toen voelde ik wat springen en waren mij vliezen dus geknapt. 9 uur later kwam ie naar buiten.
Mijn ervaring is dat ik juist door de drukte in m'n buik menstruatiekrampen krijg. De baarmoederwand is waarschijnlijk wat gevoelig en doordat er tegenaan geschopt wordt, gaat het wat zeuren. Dus denk eerder dat het omgekeerd is.