Ik weet even niet meer wat het beste is om te doen.... Als 's nachts de weeën beginnen, en je kan in principe nog wel in bed liggen, is het dan goed om te blijven liggen of is het beter om eruit te gaan en te gaan lopen, om de weeën verder op te wekken of te laten doorzetten? Ik heb nu al zoveel nachten met voorweeën gehad en de hoop gehad dat de weeën zouden doorzetten, maar telkens als ik mijn bed uitging (omdat het niet meer prettig was om te blijven liggen) dan gingen de weeën binnen een half uur weer weg. Ik wil het graag zo gunstig mogelijk aanpakken, vandaar dat ik even wat ervaringen nodig heb van jullie! Ik wil nu dat de weeën eens door gaan zetten en dat ik daar alles aan doe om er aan mee te werken. Ik heb bijvoorbeeld wel eens gehoord dat als de echte weeën beginnen, dat je niet te snel in bad moet gaan, omdat ze dan kunnen afnemen of stoppen. Terwijl je later, wanneer de weeën goed op gang gekomen zijn, prima in bad kan gaan en dat het warme water de weeën juist kunnen bevorderen. Zijn er nog meer van dit soort weetjes en tips? Mijn eerste bevalling was in het zh met weeënopwekkers en mijn tweede was in de ochtend begonnen met het breken van de vliezen en toen ging ik sowieso al opstaan, en toen kwamen de weeën vanzelf op gang. Vandaar dat ik geen ervaring heb met als de bevalling 'snachts zou beginnen met weeën.
Wat je zelf prettig vind. De ene blijft nog lekker liggen en de ander moet lopen. Ik had al iets weeen en ben gewoon naar bed gegaan om te proberen of ik nog kon slapen. Weeen zakte toen weg. Snachts was het *plok* , plons en de weeen begonnen. Ben toen wel onder de douche gaan staan. Zo kan je testen of het echte weeen zijn of dat het doorzet. Valse weeen zullen afzwakken. Bij mij werden de weeen erger onder de douche. Ook bij de 2e. Ik twijfelde of het voorweeen waren en ging onder de douche. Weeen werden erger en ik heb kruipend de douche weer verlaten
Bij mij begonnen ze rond 01.00u, ik dacht eerst auw rugpijn en draaide me weer om.. Na dit 3x te hebben gedaan ben ik uit m'n bed gegaan en toen dacht ik hee zijn dit geen weeën?? Ik ben ze gaan timen en toen kwamen ze gelijk om de 5 minuten.. Ik ben het hele huis door geweest heb overal overheen gehangen, bank, stoel, tafel, box, keuken, balkon en toen besloot ik om 04.00u manlief wakker te maken. 05.00u het ziekenhuis gebeld en daar heengegaan.
Hier precies hetzelfde! Alleen werd ik wakker om 4 uur, gebeld om 6 uur, douche, vriend wakker om 08.30, douche en om 12 uur richting zkh.
Dank jullie wel voor de ervaringen! Vannacht heb ik een uur lang voorweeën getimed..... Ik dacht als ze nu echt pijnlijker worden of ze duren langer dan een uur, dan ga ik uit bed. Maar ze bleven hetzelfde.... Ik kon uiteindelijk gaan slapen.... en nu werd ik weer wakker zonder weeën.
Ik kreeg ze rond 3u 's nachts om de 20 min en ben lekker terug gaan slapen. Hier had een VK me de tip gekregen alle slaap nog lekker mee te pakken daar de bevalling lang kan duren en je de nachten erna sowieso weinig slaapt. Dus ook gedaan. Om 7u uit bed gegaan, toen kwamen ze om de 15 min. Tegen de middag naar het ziekenhuis gegaan. Daar kwamen ze om de 10 min toen ik aankwam maar snel overgegaan naar 5 min. Had toen al 6 cm ontsluiting. Als je het aankan om te gaan slapen, zou ik gaan slapen. De nachten erna heb ik geen oog dicht gedaan namelijk, zat nog vol adrenaline...
Ik zou gaan douchen. Dat was de tip die ik van de verloskundige kreeg. Vanaf 38 weken had ik vrijwel dagelijks voorweeen, terwijl ze met 41+3 pas geboren is. Als je gaat douchen en het zijn voorweeen dan gaan ze weg (je kunt er niks aan doen om de voorweeen echte weeën te laten zijn, ze zijn het gewoon niet), als het echte weeën zijn worden ze er juist heftiger van. Dat heb ik de bewuste avond ook gedaan, en ik moet zeggen toen ik eenmaal ging douchen ging het hard. Mijn bevalling heeft maar 6,5 uur geduurd, en na 5 uur had ik al volledige ontsluiting. Succes! Ik hoop dat het helpt! Ik werd zo gek van die voorweeen!
Achter af gezien begonnen de weeën op vrijdag en maandag was hij er. Bijna hele dagen pijn.het waren rugweeen en daarnaast had ik de zoveelste blaasonsteking. Het was de eerste dus had niet meteen door dat het weeën waren.op zondag avond naar het ziekenhuis daar kon ik niet zitten moest blijven lopen.daarna wou ik juist alleen in elkaar gedoken liggen.op aanraden van de verpleegkundige gaan douche.of het zou afnemen of doorzetten. Bij mij zetten het door.wist niet hoe snel ik onder de douche vandaan moest,vond het niet fijn om zo de weeën op te vangen
Hier ook 's nachts onder de douche gaan staan en daar werd het idd erger van, toen ook maar naar het ziekenhuis gegaan (moest want mijn 1e was een ks). 4 uur was ik er (toen geloofden ze trouwens niet dat het echte weeën waren, pff, even controle, 6 cm ontsluiting, oeps).
bij de 2e begon het rond 1.00u. Toen naar beneden gegaan, beetje computeren en tv kijken, dan wee wegzuchten en timen. Om kwart voor 4 mn man maar wakker gemaakt met de boodschap: "ze zijn nu om de 3 minuten, neem aan dat dit niet meer overgaat dus breng jij de oudste even naar oma?" verloskundige gebeld, uiteindelijk kwam die tegelijk met mijn man weer binnen. Ze vond me nog redelijk rustig, getoucheerd, bleek ruim 4cm. Direct naar ziekenhuis, toen weeën om de 2 min en na binnenkomst al 7 cm ontsluiting.