Hallo allemaal, Ik ben op zoek naar een leuk boekje voor Vigo waarmee ik hem kan voorbereiden op de komst van de nieuwe baby. Het liefst moet het een klein verhaaltje zijn (hij vind voorlezen leuk, maar na 5 minuten heeft hij het wel gezien) maar wel een duidelijk verhaal. Leuke plaatjes worden ook wel gewaardeerd Hebben jullie tips?
Er bestaat toch een boekje; Nijntje krijgt een zusje? edit: Hij heet Kleine pluis bol.com | Kleine pluis, Dick Bruna | Nederlandse boeken
Ah, bedankt dames! (ik ben niet zo in de wereld van Nijntje, dus deze is compleet nieuw voor me hahaha)
Leuke leeftijd straks voor Vigo als de beeb geboren is! Zie het nu bij mn nichtje (3 jaar) die vorige maand een broertje heeft gehad.. Ze is heel lief en begripvol.. (na 3 weken was ze hem ook wel weer beu..alle aandacht ging onbewust toch richting de baby.. dus toen heeft ze even laten weten dat zij er ook nog is )
Ja, ik ben erg benieuwd hoe Vigo zal reageren. Als ik hem nu duidelijk probeer te maken dat ik een baby in de buik heb en dat hij grote broer wordt, kijkt hij me aan alsof ik compleet mesjogge ben Hij begrijpt er nog niet veel van. Nu hoop ik dmv een verhaaltje en plaatjes hem voor te kunnen bereiden.
Ik heb het boek: "Wat zit er in je buik, mama?" van Sam Lloyd. Das ook echt een aanrader. D.m.v flapjes open te klappen komt je kindje erachter dat het geen vlo is, geen aapje, geen inktvis, geen paard en geen draak, maar een BABY, HOERA!!!
Ik ben helemaal fan van Za-za's babybroertje van Lucy Cousins, mijn dochters lievelingsboek toen ze twee was!
Wat een leuk topic dit! Ik heb meteen die van Sam Lloyd besteld bij bol.com. wat een leuk boekje lijkt me dat!