Hallo meiden, Vandaag viel me ineens op dat mijn buik een stuk gezakt is. Zelfs mijn vriendin zei me net, goh je buik is een stuk gezakt. Blijkbaar is de kleine man dus goed bezig met indalen, maar ik wist eerlijk gezegd niet dat het ineens zo snel kon gaan? Hij ligt al vanaf 27 weken ( dit weten we iig zeker) met het hoofdje naar beneden. Heeft nog iemand dit meegemaakt? Groetjes Elif
Ik heb het niet meegemaakt (ons 1e kindje is onderweg), maar wel vaker gehoord van anderen! Ben benieuwd of het ook de conlusie van je vk is, maar dat zal wel. Heb wel eens een foto gezien van verschil in buik op dezelfde dag, dus kan heel snel gaan.
Ik droeg mijn dochtertje ook best hoog maar nu is ze ook gezakt. volgens mij is dat ook een stukje indalen.
Kan heel snel gaan Ik heb sinds afgelopen donderdag eeeeerrg veel pijn.. (volgens de vk indalingspijn) Vrijdag kwam mijn moeder langs en die 'schrok' hoe erg mijn buik gezakt is.. Als ik nu een foto maak zie ik inderdaad zelf verschil, het 'hangt' naar beneden..
Smartie helaas zie ik mijn gyn door haar vakantie pas weer met 37 weken, ben er namelijk net pas maandag geweest. Ze zei me wel Maandag dat hij al heel erg netjes lag! Maar het verbaasde me echt!! Mijn man vind het maar spannend en zegt maar ,leuk heh. Voor hem gevoelsmatig het idee van goh hij is zijn best aan het doen om evt vanaf 37 weken eruit te komen
Neeltje ik had deze week ook telkens van die steken in mijn vagina. En had zoiets huh wat is dat. Maar schijnbaar dan toch van het indalen zo blijkt.
Ik ga er morgen een maken van nu Dan zal ik hem direct hierop zetten. Vond het echt vreemd toen ik naar beneden keek en ineens zoveel ruimte tussen borsten en buik had.
Nou zeg Elif, had mijn topic kunnen zijn! Volgens mij is ie bij mij ook aan het indalen. Heb nauwelijks last van maagzuur meer, en inderdaad meer plek tussen borsten en buik! Kleine man ligt ook al een aantal weken met t koppie naar beneden. Ben benieuwd, ik moet morgen naar de verloskundige! Zal van de week ff foto plaatsen!
Weet niet of jullie hierop duidelijk het verschil zien. We zien het zelf wel in het echt. Dit is zo'n 1.5 week geleden.
Hahah Mugje ja nu is het meer naar de wc rennen heh En hij vond het al zo leuk om daar steeds tegen te duwen
Ja, grappig hoe dat allemaal werkt!!! Ze zeggen dat uk bij mij ook is ingedaald,maar merk er weinig van. Heb juist het idee de laatste tijd datie zo hoog ligt.... wellicht heeftie even bijdehand gedaan bij de gyn om daarna gewoon weer lekker 'uit'-te-dalen Bij mij is buik ook nog vrij hoog. Ga net als jij ook eens even vergelijkingsfoto's maken en dan eens turen
@ Eli(e)f: Duidelijk te zien dat de beeb flink is ingedaald idd. Die steken in je vagina die je voelde is waarschijnlijk ook van het indalen geweest.