Hoi, Ik vraag me af of je bij elke zwangerschap anders hcg aan maakt. Daarmee bedoel ik dat je bij de ene zwangerschap snel positief testte en dat het bij een andere zwangerschap langer duurde??
Naar mijn idee is iedere zwangerschap anders, in elk opzicht. Dus ook dat je niet exact dezelfde hoeveelheid hcg aanmaak.
Het kan inderdaad per zwangerschap verschillen. Het is niet persoonsgebonden. Bij de eerste zwangerschap zat ik met 4w3d op een HCG-waarde van 150, bij de tweede zwangerschap op 400 op dezelfde dag. Beide keren één kindje uit een terugplaatsing van twee embryo's.
Bij mijn dochtertje en miskraam testte ik 3 dagen na nod positief nu zit ik al op dag 6 voorbij nod nog steeds negatief maar ook niets wat op een menstruatie lijkt
ik testte bij dochter 9DPO licht positief en 10DPO duidelijk positief, vandaag 15dpo nog steeds negatief maar ook niets wat erop lijkt dat ik ongesteld word
ik testte bij mijn dochtertje op mijn NOD dag een knaltest. Bij mijn zoontje testte ik pas ruim een week na mijn NOD een positieve test waarbij het nog niet eens een knaller was. Het verschilt dus echt per zwangerschap hoeveel hcg je aanmaakt..