Wat heb ik toch deze maand?? Vorige maand was ik nog zo teleurgesteld, depri en er zat van. En nu heb ik zoveel hoop! Ik ben steeds een beetje zenuwachtig, heb er zin in, ben steeds helemaal hyper, het voelt allemaal zo goed..! Wordt gewoon gek van mijzelf! Over mijn man nog maar niet te spreken..! En ik heb mijn ei nog niet eens gehad: vanavond hoop ik, vorige testen werden namelijk steeds donkerder! Waar het vandaan komt, ik weet het niet! Het is heerlijk, maar ik hoop ook dat ik straks niet weer helemaal teleurgesteld raak en dat ik wel weer met goede moed verder kan gaan..! Herkenbaar? Moest het gewoon even heel erg kwijt!!
Haha, nou dat wordt de komende dagen dan maar flink klussen! Heb het zelf ook wel es gehad idd, maar helaas heeft het hier geen betekenis gehad.. Heb nu echter zo'n maandje als jij vorige maand had Hoop voor je dat je snel goed nieuws hebt!
Dankjewel! Tja, de meest logische verklaring zal wel hormonen en rammelende eierstokken zijn! Ja, die maanden van klote voelen en depri voelen zijn echt vreselijk.. Het gaat zo je beheersen he. Ik wens je veel sterkte..!!
Dat is heel herkenbaar! Ik heb het ook, ik snap niet waar het vandaan komt! Heb zondag of maandag mijn ei gehad, en moet nog een week wachten voor ik misschien kan testen. Heb telkens krampjes en steekjes in mijn onderbuik en soms richting mijn lies. Voor mijn gevoel heb ik er alles aan gedaan deze maand... Stom he?! Des te groter is straks de teleurstelling....
@Stippeltje: echt heel herkenbaar! En zeker niet stom dat je denkt er echt alles aan gedaan te hebben! Ik ga zo weer ovutesten en ben benieuwd of vanavond ons moment wordt! Ik heb denk ik een lf van 11, dus "niet lang" daarna mag ik ook uit het wachtbankje. Maar ik probeer ondanks die zenuwen (eigenlijk zijn het meer kriebels in mijn buik) te blijven denken dat het net zo goed niet raak kan zijn..! Ook om de teleurstelling te voorkomen, of beter gezegd: goed aan te kunnen..!
Succes met wachten!!! ..................................................................... Mijn LF is ook maar 10 of 11... En toch duurt het zo laaaaaang..... Ik word ook gek van de zenuwen... Begin deze maand, voor mijn ei, was ik er heilig van overtuigd dat ook deze ronde niet de onze zou worden... Gek, nu is mijn ei voorbij en nu denk ik het tov gestelde... Waarom toch?!
Wist ik maar waarom, dan vertelde ik het je!!! Hoe irri..! Nou, weer ovu testje gedaan, maar is nog twijfelachtig.. Als we nou vanavond gaan klussen, en morgen is de test donkerder, dan kan het zijn dat het zaad nog niet weer "op orde" is toch? Wat zal ik doen? Vanavond, morgen of beiden? Liefs
BEIDEN!!! (Hebben wij wel gedaan iig) Bij gezond zaad is er niks aan de hand volgens mij, dat kan best wat hebben!
Zou zeker beide doen! Als dat niet gaat lukken, zaad blijft tot een paar dagen levensvatbaar in de baarmoeder (als er geen medische problemen zijn die dit tegen gaan). Dus vanavond zeker proberen zou ik zeggen. Succes