Zwanger?!?

Discussie in 'Eerste symptomen' gestart door tiener21, 15 aug 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. tiener21

    tiener21 Nieuw lid

    15 aug 2013
    2
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hallo,
    Ik heb begin augustus sex gehad, een dag voor mijn ovulatie.
    Ik ben sinds begin juli gestopt met de pil.
    Ik heb vanaf het begin van deze week gevoelige tepels,
    als ik nies kramp in mijn lies en moet veel naar de wc (veel poepen). Ik heb sinds kort ook wisselend last van hoofdpijn.

    Ik heb een week geleden een zwangerschapstest gedaan en maar deze was negatief, misschien te vroeg getest. Wat denken jullie? Zou ik zwanger kunnen zijn? Ik ben er erg onzeker over. Wat denken jullie?
     
  2. Mamadaisy

    Mamadaisy Fanatiek lid

    1 jan 2010
    1.533
    6
    38
    Ik zou deze week nog een keer testen aangezien je nu rond je NoD zou moeten zitten.
    Is een zwangerschap wel gepland?
     
  3. Wendy1988

    Wendy1988 Lid

    29 jul 2013
    99
    0
    0
    wanneer moet je weer ongesteld worden rond die koers kan je pas gaan testen ik heb zelf 5 dagen voor me nod positief getest maar dat is bij iedereen anders!
     
  4. bloem18

    bloem18 Fanatiek lid

    13 jun 2011
    1.463
    0
    36
    Noord-Holland
    Op de dag dat je ongesteld moet worden of nog iets later zou ik weer eens gaat testen als ik jou was. Jou klachten lijken idd op een zwangerschap maar dat hoeft helemaal niet. je lichaam kan je heel goed voor de gek houden als je zwanger wilt zijn of juist niet. Succes
     
  5. tiener21

    tiener21 Nieuw lid

    15 aug 2013
    2
    0
    0
    NULL
    NULL
    #5 tiener21, 15 aug 2013
    Laatst bewerkt: 15 aug 2013
    Ik moet a.s. maandag ongesteld worden, even afwachten dus! Als ik het dan niet ben ga ik denk ik weer testen. Het is zeker gewenst maar niet gepland.
     

Deel Deze Pagina