Hoi hoi, Ik ben een beetje ten einde raad dus misschien dat iemand dit herkent? Op 14 juli heb ik helaas met 10 weken zwangerschap een curretage ondergaan. Dit was allemaal goed verlopen (bijna geen bloedverlies), 2 dagen daarna op vakantie gegaan. Toen heb ik op 20 juli in een klap bijna een halve liter bloed verloren. Daarna is alles hersteld, alleen bleef ik last houden van klachtjes, dus uiteindelijk ben ik donderdag 25 augustus naar het ziekenhuis gegaan (was nog steeds niet ongesteld geworden), zij dacht een eisprong te zien maar 3 dagen daarna werd ik ongesteld..HcG was ook mooi 1, nu is mijn cyclus normaal rond de 40 dagen dus daar reken ik nu ook mee en zou ik dus pas volgende week mijn eisprong moeten hebben maar ik heb al enkele dagen menstruatiepijn en licht gevoelige borsten.. ook had ik afgelopen vrijdag lichtbruine/roze afscheiding.. wel zondag een ovulatietest gedaan, deze was heel licht gekleurd en afgelopen dinsdag hetzelfde resultaat dus ik heb op dat moment geen eisprong gehad. Ik weet nu even niet waar ik vanuit moet gaan, hoort dit nog bij de miskraam, is mijn cyclus ineens veranderd of is mijn lichaam nog steeds van slag? Groetjes
Na mijn curretage heb ik hele andere klachten rond de eisprong gekregen, waaronder een aantal dagen menstruatie achtige pijn, soms zo pijnlijk dat ik pijnstillers moest nemen. Dat had ik daarvoor nooit. Ook had ik meer last van mijn borsten. Dit is niet meer veranderd tot de volgende zwangerschap, dus zou goed kunnen. Maar het kan idd ook zijn dat je cyclus nog van slag is.
Ja, ik heb deze pijn nog nooit eerder gehad, alleen toen ik voor het eerst ongesteld werd na de miskraam. Mn buik voelt ook erg gespannen aan.
Heb nu ook een positieve ovulatietest terwijl dat normaal gesproken pas volgende week zou moeten zijn!