vraagje

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door poeipoei, 26 dec 2006.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. poeipoei

    poeipoei Actief lid

    30 nov 2006
    212
    0
    0
    maarssen
    hoi meiden ik heb een vraag.
    ik zou volgens banner 24.25 december vruchtbaar zijn. heb 24,25 en 26 december ovulatie test gedaan maar deze was negatief.
    nou heb ik op 8 december me menstruatie gehad. ga ik vanavond (26 december) naar toilet zie ik tot me grote verbazing dat ik bloedverlies heb maar heel weinig en heel helder rood. Nou lijkt het totaal niet op menstruatie en heb ook helemaal geen menstruatieklachten. zou dit innestelingsbloed kunnen zijn.
    en heeft iemand van jullie hier ervaring mee.
    alvast bedankt
    monique (alias poeipoei)
     
  2. Kari

    Kari Fanatiek lid

    21 sep 2006
    1.363
    5
    38
    Hoi Monique,

    Misschien is je cyclus opeens korter, en had je vorige week al ergens je eisprong. Misschien heb je toen geklust en zou je nu misschien heel goed een innesteling kunnen hebben? Ik heb deze maand nu ook opeens een cyclus van 24 dagen...... Nadat ik de afgelopen maanden een keurige cyclus van 28 dagen heb gehad, dus kan het zomaar!

    Gr. Kari
     
  3. sonja

    sonja VIP lid

    5 mrt 2006
    5.270
    0
    0
    bejaardenzorg
    DenHelder
    je banner is ook mar een richtlijn , je moet je daar niet op vast pinnen , door het tempen kwam ik er ook achter dat me eisprong soms een dag eerder of later was dan de banner
     

Deel Deze Pagina