innestelingsbloeding?

Discussion in 'Zwangerschap' started by baby001, Jan 2, 2017.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. baby001

    baby001 Bekend lid

    Mar 5, 2015
    897
    18
    18
    Hallo allemaal

    Gisteren positief getest (ik gok 11 dpo) en vandaag wat roze verlies. 2x een klein beetje. Vraag is...wat is het? Bij m'n dochter dit niet gehad. Innestelingsbloeding? Of kan dat niet vlakvoor de vermoedelijke menstruatiedag? Ik dacht dat innestelen al eerder was (anders heb je toch ook gewn positieve test?

    Bedankt maar weer :)

    Gr baby001
     
  2. Brie

    Brie Actief lid

    Apr 22, 2016
    136
    0
    0
    Kan vanalles zijn. Adertje gesprongen, innesteling, ...
    Bij mijn eerste zwangerschap geen druppel bloed/roze verloren, bij tweede wel bijna 17weken vanalles verloren, van roze tot bruin tot bloed.

    Proficiat met je zwangerschap!
     
  3. baby001

    baby001 Bekend lid

    Mar 5, 2015
    897
    18
    18
    Oh men, dat is ook zenuwslopend zeg!
    Ik heb wel al een aantal dagen een soort van spierpijn in rug en onderbuik. Ook dit niet gehad bij mn dochter. Ik zou moeten afwachten ben ik bang
     
  4. cserena

    cserena Lid

    Jan 3, 2017
    64
    0
    6
    NULL
    NULL
    Ik had bij mijn vorige zwangerschap ook licht bloedverlies (roze/bruin), volgens mij ook 1 of 2 dagen na de positieve test.

    De zwangerschap is verder gewoon helemaal goed gegaan. De vk zei inderdaad dat het een innestelingsbloeding geweest zou kunnen zijn. Zelf vond ik dat een beetje vreemd, maar misschien komt dat er gewoon later uit?
     
  5. Flipske

    Flipske Fanatiek lid

    Mar 25, 2011
    1,330
    0
    36
    overijssel
    Ik had deze keer op mijn NOD een beetje bloedverlies. Bij mijn vorige 2 zwangerschappen niet gehad.
     

Share This Page