Het lijkt er wel op, maar je hebt wel afgelopen drie dagen een "open bolletje" (op afwijkende tijd getemperatuurd?)
Dat komt denk ik door de zomertijd, het was namelijk wel dezelfde tijd.. Zal het uur aanpassen in ff. Dank jullie wel.
Zelf had ik het gevoel dat het bij 36,3 mijn eisprong was, qua buik gevoel en slijm.. Maar kan ik er dan vanuit gaan dat ik dat mis had?
Je bedoelt cyclusdag 20? Dat is geen eisprong, want je temp stijgt daarna niet. De eisprong zit op dag 29! Als je het uur aanpast, zodat de open bolletjes verdwijnen geeft ff het vast ook eel aan.
Zou kunnen hoor, maar je hebt de week ervoor een hele tijd niet getemperatuurd. We kunnen dus niet zijn of daar echt in verschil in temperatuur is met eerder.