Aszz: grappig, ik heb net ook de eerste keer 30 days shred gedaan! Ik moet zeggen dat ik hem niet heel pittig vindt, maar ik denk dat elke dag een half uur bezig zijn al voldoende is om wat strakker/fitter te worden!! Ik ga het volhouden!
......... heb nu 2 lessen gedaan... de fit test en de les van 40 minuten gister gedaan... maar MAN MAN MAN, ik heb in elk vezeltje spierpijn nu... ik was helemaal kapot gister. de laatste 8 minuten moest ik doorspoelen want ik kon gewoon echt niet meer.. zijn er mensen die dit ELKE dag kunnen? ik kan dus vanavond echt niet verder met de 3e les. kom amper uit mijn stoel hihi
Ik ben (voorlopig) afgehaakt. Reeg te veellast van m'n enkel en knie door al dat gespring. Ben vandaag weer begonnen met hardlopen.
Ik heb het twee weken gedaan ELKE nacht, maar heb mijn knie verdraait tijdens een oefening.. slimme ikke.. Dus ben tijdelijk ff mank maar daarna er weer tegen aan
Ik ben nu 6 dagen bezig.... vind t heerlijk!! Alleen 1 nadeel... ik heb gewoon al echt spierballen!!! Mijn spier opbouw is erg vlot... heb ik leuk geerfd van mijn moeder. Voel me er in ieder geval erg lekker bij al had ik de eerste 3 dagen flink last van me benen.... Nu niet meer... ik zweet alleen erg veel ook tijdens de oefening.
Ja ik ben gewoon door gegaan.... dan maar met sommige dingen wat langzamer of extra kleine pauzes... je ziet ook in de filmpjes dat zijn crew het ook niet allemaal strak volhouden..
Waar ik trouwens wel van schrok is dat ik alleen maar in gewicht aan kwam....... Gelukkig nu een dalende lijn... *ik weet t, moet niet elke dag op de weegschaal staan* Zal t water wel geweest zijn
Ja! Zodra ik mijn 30 days shred heb afgerond, ga ik bezig met de insanity. Ik vind het iets waar je met een redelijke conditie aan moet beginnen, en die bouw ik nu aardig op. Dus tot over een dag of 25!
Ik hoop volgende week maandag weer te beginnen, dan stap ik wel weer in waar ik gebleven ben, week 3.
Aszz, misschien heb ik er overheen gelezen.. Maar heb jij een link voor mij van die shred workout? Insanity is niks voor mij. Ik zie dat shred werkt in levels... level 1 is ook maar 1 filmpje?
Zo, vandaag ook een soort van begonnen! Alleen ben ik de dvd met de fitness kwijt, dus heb ik zomaar een andere workout voor een deel gedaan. Ik moest vandaag in ieder geval ets doen, en dat is gelukt. Poeh wat zwaar! Maar wel erg lekker! Hoop snel de juiste dvd te vinden zodat ik voor echie kan beginnen. Hoe zijn de resultaten bij jullie?
Heey welkom... Leuk dat je ook met zoiets begonnen bent! Ik en ook mensen om mij heen zien zeker al resultaten... Alleen heb ik een spier in me buik overbelast denk ik dus ik moet de push ups even skippen voorlopig.... Ook niet heel erg want begin al dikke spierballen te krijgen