Heeft iemand een vastgezet polsgewricht? Om jullie heel het verhaal te besparen (lang) maar door een ongeluk 10 jaar geleden en diverse operaties en nu steeds meer pijn dagelijks gaat dit in de toekomst gebeuren. Mijn vraag is eigenlijk in hoeverre beïnvloed dit je dagelijks leven? Binnekort heb ik weer een afspraak in het ziekenhuis maar ik ben vooral benieuwd naar de ervaringen van andere mensen.
Mijn man heeft dit sinds een jaar. Hij heeft vooral last nu bij kleine onzinnige dingen. Verder is het beter dan de pijn die hij altijd had. Maar bijvoorbeeld een sleutel omdraaien in het contact moet met zijn andere hand. Hij kan niet normaal zijn armen over elkaar doen want dan knikt normaal die pols. En het is niet meer lekker als hij mijn borst vastpakt tijdens het slapen Maar met die pijn leven was vele malen erger en we zijn beide blij dat hij deze stap heeft genomen. Het is wennen met sommige dingen maar geen echte belemmering.
Zelf niet, sprak eens een vrouw die het ook had. Wat ik daar nog van weet is dat ze zelf niet haar haar kon borstelen bijv. en weet nog dat zij wel aardig wat beperkingen er door had. Zou ook kunnen dat ze het aan beide polsen had, maar is al lang geleden, dus dat weet ik niet meer zeker.
Bedankt voor je reactie daar heb ik wat aan. En op zijn werk heeft hij daar hinder? En qua operatie liep dat een beetje soepel of lang mee getobt? Sorry hoor voor het vragenvuur
Misschien is het een idee om een vaste spalk te laten maken door een ergotherapeut. Dan kan je ervaren wat het is.
Operatie en herstel gingen zeer voorspoedig. Hij werkt nog steeds met zijn handen. Hij heeft niet echt veel hinder, aan sommige dingen is het wennen en een beetje aanpassen. Het is bij hem wel zijn slechte hand dus dat scheelt wel iets.