Hier vrijdag opgehaald alleen ik test hem niet Heb hem em moeder gegeven ze neemt hem ook Ik heb al een dolcegusto! Ze is er zo blij mee
Ik wacht ook nog...morgen zullen we vast mail hebben, ik las ergens dat maandag de laatste partij verdeeld zou worden dus hopelijk zijn ze er dan morgen!
Ik het de Insiders een mail gestuurd met de vraag waar mijn olce Gusto blijft en dat ik er van baal en nu een week mis van de testperiode. Ik kreeg een mail terug dat mijn zending is nagetrokken en dat hij klaar staat voor versturen en ik aankomende week een afhaalbericht krijg......Lekker dom dus...een week te laat naar mijn weten
Ik heb ook nog geen bericht en had ook al mail gestuurd. Ik heb niks terug gehad op mijn mail. Maar vindt het niet netjes dat ik hem nu korter mag testen.
Balen hee! Dan zou ik hem uit principe al niet aanschaffen, haha Wij vinden het leuke van de DG er nu wel vanaf gaan. Manlief drinkt de espresso en lungo. Ik de latte en cappucino. Op is op denk ik, vind de cups veel te duur..
Ik hebnu sinds ik deze koffie en choco drink ineens last van verstoppingen. Nu al 2 keer gehad Eigenlijk nooit last van. Toeval of...? Meer mensen last van gehad?
Hihi hier net zo. Vind de cappu en latte lekker.Espresso vind ik afschuwelijk. Maar ga niet zelf meer cups halen. Wil m ook niet houden , misschien stuur ik m wel eerder terug als dat kan.
voor degene die de dg nog niet hebben, hopelijk komt ie gauw! ik moet eerlijk zeggen dat ik niet had verwacht dat de koffie lekker was, wij vinden het lekkerder dan de senseo. Alleen de cupjes zijn zo duur he. Denk niet dat wij um houden. Ik doe voor de eerste keer mee, maar moet wel zeggen dat ik de info niet echt heel duidelijk vind. Ik had wel verwacht dat er een brief bij zou zitten wanneer de dg uiterlijk terug moest. Ook weet ik nog niet goed hoe je je ervaringen kan noteren. Want wat doe je met de vragen op het marktonderzoeksblokje?
ik heb gemaild met the insiders en het bleek dat mij dg op een verkeerd kiala punt stond, wordt nu verstuurd naar het goede punt. dus voor mij nog ff wachten
Ik heb hem net opgehaald! Mooi apparaat. Ik weet nog niet hoe de koffie smaakt. Wil hem denkik ook niet houden want ik vind de capsules vrij prijzig eerlijk gezegd.
Las dat een aantal van jullie ook de cups al gekocht hadden. Wat kost een doosje dan in de supermarkt? Latte M. bijvoorbeeld. Ben namelijk op internet aan het kijken waar het goedkoper is. Kwam al doosjes tegen van 13 euro en dezelfde voor 5 euro...