Roze maillotjes schoon krijgen

Discussie in 'De lounge' gestart door Suzzert, 26 dec 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Suzzert

    Suzzert Fanatiek lid

    12 mei 2012
    3.340
    4
    38
    Rotterdam
    DL kan heerlijk kruipen! Maar soms heeft ze nog wat last van der reflux en kruipt vervolgens lekker door der spuugje heen als ik niet op tijd ben ;) nu krijg ik de maillots niet goed schoon. Iemand een tip? Ik doe al twee schepjes wasverstekker in de was
     
  2. Marjolein79

    Marjolein79 Actief lid

    11 sep 2007
    253
    0
    16
    Het zonnige zuiden
    De malliot met vlekkenspray inspuiten helpt bij mij meestal wel, ik ben zelf erg tevreden over de Becker vlekkenspray van de kruitvat, en het vlekkenspul van de biotex. Zijn het nou heel hardnekkige vlekken dan doe ik biotex in het voorwasvakje, daarmee krijg ik praktisch alles schoon.
     
  3. Amezen

    Amezen Fanatiek lid

    13 aug 2012
    1.421
    0
    0
    Haarlemmermeer
    Een schepje Vanish bij je was doen.
     
  4. miepje77

    miepje77 Fanatiek lid

    25 mei 2008
    1.881
    448
    83
    Ariel vlekkenverwijderaar.
     
  5. Damay77

    Damay77 VIP lid

    18 apr 2010
    13.734
    7.501
    113
    Vrouw
    Na het dragen meteen in een emmertje groene biotex zetten. Laten staan totdat het tijd is voor de was. Hier altijd een emmertje wasr vuile kleertjes gerust een paar dagen in staan.
     
  6. Saskia78

    Saskia78 Niet meer actief

    Mja hier was vanish niet zo goed met de roze was :)

    Doe het weleens hoor.. Maar dan wel in de wasbak en daarna in de wasmachine. Maar niet alles met kleur kan tegen vanish en zou toch zonde zijn.
     
  7. Diadeem

    Diadeem Fanatiek lid

    2 feb 2008
    4.378
    0
    0
    Ik ben erg te spreken over ossengalzeep!! Dat werkt alleen voordat het gewassen is. Dan maak ik de vlekken goed nat en de zeep ook en dan boenen maar krijg eigenlijk alles eruit!! Kost hooguit 1,50 bij de jumbo weet het niet meer precies wat het koste!! Is gewoon een blok en zit in een doosje staat bij de wasmiddelen!!
     

Deel Deze Pagina