Nagel experts van zp misschien hebben jullie voor mij het antwoord! Ik heb een pinkgellac set (met andere lamp) maar wat ik ook doe ik krijg het niet goed gehecht aan mn nagels. Hoe dun ik het ook maak ik heb vaak binnen 12h de eerste nagel (vaak in zijn geheel) er af. Er zat geen primer bij de set zou daar het probleem zitten? Of misschien moet ik mijn nagel iets meer 'opschuren' met een nagelvijl?
Als het goed is kan ik volgende week ook op de thee bij mijn nagelstyliste Tis ook een super leuke meid, altijd heel gezellig.
Je moet ze goed schoonmaken en idd echt een primer gebruiken. volgorde: Schoonmaken Opruwen Primer erop, goed op laten drogen Daarna met je base beginnen en waar ik ook achter ben met pink is dat je de topcoat juist niet dun aan moet brengen. eerlijk ik ga denk ik zelf toch de base en topcoat van shellac of een ander merk kopen. Vaak na een week breken er bij pink toch stukjes af.
Heerlijk bakkie koffie vanmiddag. Na twee drukke sets even een winterse tone down versie. Nude met rosé gold glittertje. Excuseer de winterhandjes, m’n nagelriemen zien eruit joh…
De dochter van een vriendin zocht oefenmodellen dus ik dacht laat ik eens gek doen. Van nog nooit nepnagels naar dit... Bekijk bijlage 712224
Ik voel me nogal beperkt op dit moment haha. En ben ook al een paar keer ergens achter blijven hangen en dat doet zeer Maar dat donkere hou ik wel van. Perfect is het niet maar van veraf zie je het niet en dat meisje kan mooi oefenen
Ja ik moest de eerste keer ook erg wennen,maar je went er heel snel aan, als ze eraf zijn is dat weer wennen. Ik houd zelf ook wel van donkere kleuren,vooral in de winter. Oefening baart kunst idd. Iedereen heeft het moeten leren.
Ben er ook heel blij mee. Hiervoor 2x glitter gehad (donkergrijs en met kerst goud) dus nu behoefte aan een frisse, zachte kleur!