hoe kan ik meer kinderopvangtoeslag aanvragen?

Discussie in 'De lounge' gestart door mausi, 29 aug 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mausi

    mausi Fanatiek lid

    22 jul 2009
    2.750
    646
    113
    Gelderland
    Nou ja, ik dacht dat regel ik even... mijn kinderen gaan vanaf 1 september 2 dagen naar het kdv in plaats van 1 dag. Dus ik dacht, ik regel even de toeslag, want die gaat dus ook omhoog neem ik aan.
    Maar ik kan op Toeslagen voor vanalles kiezen, van 'ik krijg er een kind bij', 'de kinderopvang stopt', 'er is iemand overleden', etc etc. maar gewoon niet: 'mijn kinderen gaan meer uur naar het kdv', ik zit al een half uur te zoeken hoe ik dit moet aanvragen, maar het staat er gewoon niet bij. Iemand hier recent ervaring mee en mij even op weg kan helpen?!
     
  2. sjorsje

    sjorsje VIP lid

    17 aug 2007
    11.361
    266
    83
    Noord-Brabant
    Volgens mij staat er een optie bij: er veranderd iets in de kinderopvang.
     
  3. mausi

    mausi Fanatiek lid

    22 jul 2009
    2.750
    646
    113
    Gelderland
    Ja dat dacht ik ook, maar dan kun je alleen de adres gegevens van de kinderopvang wijzigen. Of doorgeven dat je kind stopt. :(
     
  4. sjorsje

    sjorsje VIP lid

    17 aug 2007
    11.361
    266
    83
    Noord-Brabant
    Dan moet je kiezen voor de middelste optie De gegevens van de huidige kinderopvang wijzigen.
    Volgens mij kun je daarna aangeven wat er wijzigt, dus ook het aantal uren.
     
  5. Harperhazel

    Harperhazel Niet meer actief

    Je moet het kopje 'er veranderd iets in de kinderopvang' hebben, daar kun je het wijzigen.
     
  6. mausi

    mausi Fanatiek lid

    22 jul 2009
    2.750
    646
    113
    Gelderland
    Ok, dank jullie wel... als je inderdaad klikt op 'gegevens kinderopvang wijzigen', kun je ook voor het aantal uren kiezen. Het staat er wel onduidelijk zeg, ik zat al meerdere malen in dat scherm, maar het lijkt in eerste instantie of je alleen het adres van de opvang kan wijzigen. Maar het is gelukt, dank jullie wel!!!!
     

Deel Deze Pagina