Hoi, Even een intiem vraagje, als ik gemeenschap heb gehad dan voel ik een enorme druk op mijn vagina wat echt pijn doet. De pijn straalt door naar mijn benen en het zijn best pijnlijke steken. Het doet erg veel pijn waardoor ik haast niet op mijn benen kan staan of normaal kan lopen. Komt dit bij meerdere zwangere vrouwen voor? Waardoor zou het komen? Ik kan me geen aanleiding ervoor bedenken, het gaat er allemaal heel voorzichtig aan toe enz. Ik snap het niet. Vind het echt heel vervelend Hoop op serieuze reacties! Groet
Hmmmm nee hier geen last van. Heb alleen erna last van mijn baarmoeder die wordt dan wat harder. Maar dat schijnt normaal te zijn omdat de baarmoeder samen trekt. Anders even je vk vragen of de vk's hier op het forum onderin! Succes!!
Hoe is het met je bekken? Als je die spieren normaal erg aangespannen hebt en ontspant tijdens gemeenschap (je laat wat in de vagina toe) dan kan een reactie van je bekken zijn om het ineens allemaal weer aan te spannen. Dat loopt via je heupen door naar je benen. Ik heb BI en dit is vaak mijn reactie ook na seks. Al.blijft de vagina maar héél even beurs.
Ik heb idd hele gevoelige bekken, daar heb ik elke zwangerschap zo'n last van. Denk dan dat het idd daarmee te maken kan hebben.
Ik heb wel last van bandenpijn achteraf, maar dit ligt ook aan welk standje... Na doggy style kan ik niks meer, en moet ik me echt op mn zij laten vallen en na een 10 minuten ofzo kan ik voorzichtig beginnen met mn benen weer languit te strekken... heel onhandig ligt ook aan hoe intensief we bezig zijn hoor, haha! Heb het er nog wel voor over, en we kunnen er gelukkig samen vreselijk om lachen
Ik kreeg wek kast van harde buiken, maar dat was het dan wel zo'n beetje. Misschien eens met de vk bespreken? Eventueel hier op het forum, als je het niet prettig vind om dit 'face to face' te bespreken.
Zeer herkenbaar geen idee wat het is...... maar dacht dat het erbij hoort Mocht iemand een antwoord weten dan hoor ik dat ook graag.