Goedemorgen dames, Mijn dochtertje is bijna 8 weken. En opeens lijkt ze een ritme te hebben. In de nacht zit er al een paar nachten opeens vijf en vier uur tussen de voedingen. En nu opeens door de dag ook opeens 3 uur (en vaker ook nog maar een borst per keer. De tweede bied ik wel aan maar die wil ze niet altijd Fijn zou je denken maar nu wordt ik onzeker. Gaat mijn productie nu terug lopen of is het nu "geregeld" ? Ik ben nogal onzeker gemaakt door het CB over haar gewicht en wil natuurlijk wel dat dit goed blijft gaan. Ik dacht nu misschien te gaan kolven als ze maar een borst drinkt. Zodat ik voorraad kan opbouwen
Je hoeft je geen zorgen te maken over je productie. Als je voedt op verzoek mag je erop vertrouwen dat ze genoeg binnen krijgt. En mocht dat niet zo zijn dan zal ze weer vaker om voedingen vragen. Het is nu inderdaad een ideaal moment om een voorraad op te bouwen voor als je gaat werken. Geen zorgen, geniet van deze rustigere periode qua voeden (het kan ook zo weer veranderen).
Het ritme gaat vast weer veranderen En ik geef inderdaad voeding op verzoek, ik ga ervan uit dat ze het vanzelf dan gaat regelen
Jullie doen het hartstikke goed! Ze heeft zo te horen een mooi ritme. Vertrouw op haar en je lijf. Mijn dochter was (en is) ook altijd klein en dun geweest. Gek werd ik van het CB. Laat ze maar gaan, je doet het goed.