Hallo dames. Hier ondertussen een jaar bezig en ook al bijna een jaar bij de gyn in verband met onverklaarbare mk's . Ik krijg deze ronde ook extra progesteron hoewel mijn waardes we goed waren. Ben nu ook maar eens aan het temperaturen gegaan. Ziet het er voor nu goed uit of kan het ook nog alle kanten op gaan?
Ziet er prima uit ja. Maar je kunt er verder nog niets over zeggen welke kant het op gaat. Tempen is een fijn middel om een eisprong vast te stellen en te zien wanneer je ongi wordt (bij een tempdaling), maar het voorspelt dus geen zwangerschap. Hopelijk gauw twee mooie strepen én een plakkert!
Oke bedankt. Dan is het voor mij niet een aanvulling. Scheelt weer vroeg wakker worden door de wekker. Heb een hele regelmatige cyclus en weet dus wel vrij nauwkeurig wanneer mijn ei is en dus mijn nod.