Ik deed net een verpakking Kotex tampons open en ik schrok me een hoedje. Het leek van een afstandje of er bloed op alle tampons zat! Toen ik beter keek, zag ik dat al die tampons een plastic hoesje hebben met rode bloemetjes en aardbeien. Wat hebben bloemen en aardbeien in hemelsnaam met ongesteldheid te maken?
Whoehaha, dat er nog geen bloemetjes en bijtjes op zaten. . Nou ja wat heeft t gemeen... eh de welbekende rode kleur idd!
Net als bij maandverband als je leest wat er allemaal inzit Aloevera kamille....misschien proberen ze het een beetje leuk te maken..
whhahahhahahha toen ik begon met lezen...dacht ik...GATVER, aanklagen die hap...maarre toen ik verder las...hahahahah ik lig in een deuk!
Misschien willen ze stimuleren dat je met de tampon hetzelfde gaat doen als met de aardbei (in een erotische bui) ..... Ieeeeeeuw!
Hahahahaha moest er even erg om lachen hoor maar kan het me heel goed voorstellen dat je dat dacht en tja het nut? geen idee je ongie wordt niet leuker van bloemetjes en aardbeitjes volgens mij.