Maandag bereikte ik de 12 weken en gister een echo gehad en GELUKKIG zag alles er GOED uit!!!!!!!!!!!!!! Ben zo blij!!!! Ben namelijk zwanger geworden door de pil heen en heb er dus niks van gemerkt en kwam er pas achter toen ik op controle moest voor mijn eierstokken war ik aan ben geopereert eind Mei. De dokter zag toen hij een echo ging maken dat ik zwanger was Gelukkig is dus alles goed met Ukkie en wou ik deze mooie echo's graag met jullie delen
Wat een prachtig kind ... Heerlijk he die 12 weken voorbij....ga er maar lekker van genieten en op naar de 20 weken echo!
Wow gefeliciteerd!!! Hele mooie echo's meis. Ik kan ook niet wachten tot wij de mijlpaal bereikt hebben. Als de echo van 21 december a.s. goed is, ben ik hopelijk wat geruster
Dank jullie wel! Ben er zelf ook kei trots op! Mag eerste 4 Januarie weer voor een echo bij de verloskundige en dan afspraak maken voor de 20 weken echo! SPANNEND!!! We willen zo graag weten wat het word!
Gefeliciteerd! Ik moet as maandag voor de 12 weken echo. Gebeurt dit inwendig of uitwendig?? Tot nu toe heb ik alleen inwendige echo's gehad.