Ik heb gisteren een inwendige echo gehad en zag daar dus ook vreselijk tegenop. Het is me wel meegevallen hoor. Ja ik vond t wel vervelend, maar das meer het idee dat er iemand met zo'n staaf in je zit zeg maar haha, pijn deed het zowiezo niet. En op het moment dat we het hartje zagen, was het zo'n opluchting!
Meis,het valt allemaal super mee.Ik heb met 8,2 weken ook een inwendige echo gehad.Kreeg dat daar pas te horen.Ik ben ook slank,maar uitwendig kon ze toch niets zien.Vond het wel raar en ook genant zo met de benen opgetrokken en dan die staaf erin,maar het viel echt ontzettend mee.Mijn man moest nog lachen en zei 'denk maar aan mij!' toen ze die staaf in bracht.. Ben nu wel heel blij met die echo,want had een superduidelijke foto.Zie album!Succes en denk maar aan je kindje,dan valt het straks allemaal mee!
Ik heb aan mijn 11 weken en mijn 27 weken zwangerschap een inwendige echo gehad. Het klinkt misschien wel akelig, maar het stelt echt niets voor. Je voelt het bijna niet... Gewoon relaxen en naar de baby kijken