Ipad of computer

Discussion in 'Over deze site' started by Blue Bird, May 31, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Blue Bird

    Blue Bird Niet meer actief

    Even een vraagje. Ik zit vrij regelmatig met m'n Ipad te klooien en wil wel eens reageren op zwangerschapspagina. Maar als ik gewoon inlog (via m'n Ipad) dan kom ik er niet op. vanwege verkeerde naam en/of wachtwoord. maar m'n computer kan ikdit wel. van waar dit probleem?

    Is er een mogelijkheid dat ik wel via m'n ipad op zwangerschapspagina kan komen.

    Alvast bedankt voor jullie antwoorden
     
  2. Loesje86

    Loesje86 Niet meer actief

    Hmm...geen flauw idee hoe dat kan? Let je wel op evt. hoofdletters? Maar daar zal je al wel naar gekeken hebben.
    Ik kan via de laptop, Ipad en Iphone gewoon inloggen, sta overal ook automatisch ingelogt. Hoop dat je eruit komt, want dat lijkt me wel vervelend!
     
  3. Babii

    Babii VIP lid

    Jun 10, 2009
    11,520
    3
    38
    Het kan aan de cookies van je iPad liggen. Als je die aanzet dan logt hij vaak je uit of niet goed in.

    Ik sta altijd standaard als aangemeld. Dan gaat het ook goed :p
     
  4. Blue Bird

    Blue Bird Niet meer actief

    Hoofdletters kijk ik altijd al of ze goed zijn. dus dat is t niet.

    Ik zal eens kijken bij de cookies. mssn is dit t wel. iig bedankt voor je antwoord en zal 'ns kijken vanavond of t werkt.
     
  5. Babii

    Babii VIP lid

    Jun 10, 2009
    11,520
    3
    38
    Ben benieuwd of dit de oplossing was...
     
  6. Blauw78

    Blauw78 Actief lid

    Apr 30, 2009
    254
    0
    0
    Noord-Holland
    Hier ook geen problemen. Succes
     
  7. Klaartje863

    Klaartje863 VIP lid

    May 10, 2012
    6,606
    57
    48
    Vreemd, hier ook geen problemen. Ik ben altijd blijvend ingelogd op mn ipad en laptop. Misschien idd iets verkeerds in je instellingen.
     

Share This Page