Hi meiden, Dilemma! Onze oudste dochter heet A.va en wij twijfelen over de naam voor onze tweede. Wat vinden jullie het mooist?
Iris gestemd. Vind ik beter passen bij een volwassen vrouw. Al vind ik lucy leuker bij ava maar dat zou ik zelf minder belangrijk vinden
Bedankt meisen! A.va wordt vaak Aaf en Lucy zou Loes worden wat wij wel leuk vinden. Twijfel alleen of ze bij Lucy niet telkens moet spellen en uitleggen hoe ze heet. Maarja A.va zal dat van de andere kant ook moeten... Pfff zo moeilijk. A.va en Iris was tot gister 20 weken de keuze. Maar even laten bezinken.
Zo ontzettend Lucy!! Ik vind Iris echt geweest. Mijn oudste had ook Lucy geheten maar er zat een piemeltje aan 😃
Als ik tussen deze twee moest kiezen voor mijn eigen baby zou het iris worden, maar bij a.va vind ik lucy beter passen dus ik heb in de poll op lucy gestemd