ella echt 100% beter bij ons in de stal staan namelijk 8 clara's van nummer 1 tot 8 en dat zijn toch onze melk koeien hihihi ella dus die staat bij ons ook hoog op de lijst
Ik ben verbaasd door het aantal 'Ja' stemmen. Bij ons in België heten de koeien meestal 'Bella' Clara/Klara doet me eerder denken aan de radiozender met klassieke muziek.
Kun je Clara/ Klara niet als 2e naam geven. Hier kwamen de 2 oudsten ook met namen voor hun zusje. Mooie namen maar hadden we de ene genomen was de ander verdrietig of andersom. We hebben nu besloten die namen als3e en 4e naam te geven.
Ik vind het ook een koeiennaam, sorry. Ook associeer ik het met Clara van Heidi, maar dat komt misschien ook wel door dat andere topic over Heidi Ik vind Kara trouwens echt een prachtige naam, is dat geen optie? Cara/Kara? Ella vind ik een beetje oubollig, sorry.
Clara vind ik ook een koeiennaam. Ik geloof dat mijn dochter zelfs een boekje heeft gehad van Clara de koe. Ella vind ik leuk