Hey ladies. Ik ben even een beetje in de war. Bij.dochter ingeleid en heb toen 3 dagen deze weeën gehad maar nu Hier vanaf gisteravond half 12 tot 4 om de 3a 5 minuutjes weeën van 1 minuut gehad. Ben uiteindelijk gestopt met timen en in slaap gevallen. En nu is het nog steeds bezig. Maar niet zo heel erg pijnlijk dus eigenlijk weet ik niet wanneer ik nou moet bellen? Ja bij 2a3 uur weeën om de 3 tot 5 minuten die 1 minuut aanhouden. Heb ik maar neem aan dat ze bedoelen als.het pijnlijk is?
Ik zou wel even bellen als ik jou was. Beter een keer te vaak als te weinig.... Zelf heb ik geen weeën gehad dus als ik op die "2a3 uur om de 3 tot 5 minuten weeën die een minuut aanhouden" had moeten wachten... Voor iedereen zijn weeën er anders, dus gewoon bellen! Succes met het laatste stukje!!!
Ik zou ook bellen. Bij de zs van mijn dochter kon ik niet meer zo fijn zitten en had ik af en toe harde buik. Vriend toen gebeld had ik al 6 cm. Snel naar geboortecentrum had ik 10 cm.. zonder ook maar pijn te hebben, beetje trekkerig gevoel en harde buiken. Vanaf het moment dat mn vliezen gebroken waren, ervaarde ik wel (wat) pijn (logisch kreeg ineens persweeën enzo ), maar ik vond het zo snel gaan, dat ik daar niet bewust bij stil heb gestaan. Wat Koekie zegt, beter 1x te veel bellen.. succes, nog even en jullie kunnen genieten van jullie wondertje!
Ik zou ook voor de zekerheid even bellen. Hier ook niet echt heftige weeën gehad. Zeker aan het begin niet.
Gewoon even bellen ze kunnen zo even checken! Ik zat al op 5cm terwijl ik niet hele erge heftige weeen had. Dat kwam allemaal fijn vanaf de 6 cm😂 Succes en hopelijk snel je kleintje in je armen😁
Heb gebeld.en ze zegt dus ook dat ik het gewoon even moet afwachten. Als.ik het echt niet meer uithoud bellen. Het is nu ook alleen een raar misselijk gevoel. Ben ook misselijk en onrustig. Hopelijk zet het door😀
Als het zo blijft dan nog een keer bellen. Mijn moeder heeft helemaal geen pijn gehad en eigenlijk alleen maar harde buiken die regelmatig kwamen.
Ik zou zeker nog een keer bellen en aandringen! Ik had zelf ook geen pijn enkel een heel klein beetje bloedverlies (,ter grootte van een 10 cent muntje). Ze kwam toch voor de zekerheid, 7 cm ontsluiting en nog geen 2 uur later een kind in mijn armen. Als ze niet gekomen was had ik haar zelf moeten opvangen. Aangezien je al sinds gisteravond weeën hebt een gezien je termijn zou ik echt erop aandringen. Zet m op meis!
Het is nog steeds heel onregelmatig. Vriend is nu net thuis van werk. Dochter logeert bij opa en oma We gaan even een rondje wandelen kijken wat dat doet en dan maar bellen idd. Hopelijk is het nu anders dan bij dochter. Toen inleiding en 3 dagen op 2 cm gedaan. En na 72 uur pas bevallen. Hopelijk nu niet
Ze is geweest. Heb 1 cm nu maar dinsdag had ik dat ook al. Ze zegt dit is nog geen bevalling maar echt voorweeën. Bummer dus kan weer lang gaan duren denk ik
Afgelopen nacht begonnen de weeën heftiger te worden en nu moet ik ze echt weg puffen. Zit alleen totaal geen regelmaat in. Vandaag bij de gyn geweest toen ik daar naar de wc ging zag ik een beetje bloedverlies. Vk heeft gestript ik zat op 1.5cm en nu dus de weeën weg te puffen