Als je daadwerkelijk na je nod zit, dan vind ik dit er niet heel gunstig uit zien. De streepjes zijn wel erg licht en in combinatie met die geringe oploop, krijg ik er geen goed gevoel bij. Sorry.
In het ecbt wel een stuk duidelijker, mijn camera is ook niet geweldig. Maar ik ga morgen maar weer test kopen
De testen lopen op. Snap dat je er onzeker van wordt, maar bij mijn zoontje had ik ook pas een hele duidelijke test met 5.2 weken!
En kan 't zijn dat de testen vandaag iets minder lijken als gisteren of moet ik niet elke dag testen?
wanneer het streepje in gedroogd is ziet 't er weer gunstig uit. Plus ik heb nu echt ook zwangerschapskwaaltjes. Woensdag test ik nog een x dan laat ik 't zien.
Ja heb ze weggegooid althans mijn man haha, per ongeluk. Maar ja ik heb wel foto's gemaakt en idd ze, lopen wel op
Spannend!! En tot die tijd proberen te ontspannen en genieten dat t echt zo is (Hoe lastig het ook is haha)