Hoi meiden, Na 6 mislukte IUI en 4 mislukte IVF pogingen en in totaal 11 jaar een kinderwens hebben mijn man en ik 3 jaar geleden besloten met z'n tweetjes verder te gaan. Ik moet zondag ongesteld worden maar was ineens vanmorgen erg misselijk. Voor de grap in jaren een zwangerschapstest gedaan en dit is het resultaat. Is deze echt positief? Had een uur daarvoor nog geplast.
Het streepje ziet er roze uit. Dus als hij is afgelezen binnen de tijd... *Ik durft het bijna niet te zeggen, omdat je al zolang bezig bent.. .... Dan is hij positief en ben je in verwachting!
Deze testen hebben nog wel eens valse lijntjes.. maar hij ziet er opzich hoopvol uit! Ik zou je adviseren om een clearblue digitale te doen of een predictor Wat zou het geweldig zijn dat je nu zwanger bent!
…als ik jou was hè… …zou ik als een gek naar de Jumbo racen en een Predictor halen. Ziet er hoopvol uit!!
Haha nee, vanmiddag bij de AH gekocht. Heb avonddienst, maar ik laat het jullie gelijk weten als ik meer weet. Zou toch ongelooflijk zijn!
Wat enorm spannend! Ik gun het jullie enorm. Wanneer ga je weer testen? Ik zou idd een predictor halen.
Ooh wauw wat zou dat mooi zijn! Predictors vond ik inderdaad ook heel fijn. Ik ben zo benieuwd voor jullie!
Oooo wat zou dat geweldig zijn!! Ik zou idd ook voor predictor gaan Mijn duimen draaien voor je hoor!!! Is je zo gegund
Please laat weten hoe dit afloopt!!?? Dit zou echt een awesome start van 2022 zijn voor jullie en geweldig mooi topic zo aan het begin van het jaar