Superspannend die allereerste kwaaltjes, lees ik in je OT. Maar gelukkig maken je steeds oplopende testen een hoop goed! Wat een onverwachts en vooral geweldig nieuws zeg, wow! Van harte gefeliciteerd natuurlijk!!! Ik hoop dat de VK je niet te lang laat wachten met een 1e echo? Zeker gezien jullie voorgeschiedenis is het wel fijn als je een vroege echo kunt krijgen.. Ik wens je een goede en hopelijk ook fijne zwangerschap toe!
Ik ben oprecht echt megablij voor je!! ❤️ Wat is dit wonder je toch gegund! En wat een prachtige testen heb je Idd lekker op die roze wolk kruipen en genieten Wanneer mag je voor je eerste echo??
Ik heb 2 februari mijn 1e echo! Zo ontzettend leuk en spannend. Dan ben ik volgens mijn eigen berekening 7 weken en 2 dagen zwanger
Ooooo dat is bijna in zicht!! (Al lijken de dagen uiteraard tergend lang te duren….) Zo spannend!! Hoop dat jij ook een prachtig beeld te zien krijgt
@Mitser Van harte gefeliciteerd heb met veel blijdschap dit forum gelezen. Wat prachtig om te zien hoe je testen oplopen! Echt een wonder na alles! Ik wens je heeel veel geluk en geniet van deze mooie tijd. Kijk uit naar je bericht over de echo!
Helpppp!!!! Zien jullie ook een streepje??? Kan dit positief zijn???? Of is het een indrooglijn? Aangezien het streepje zo dun en vaag is?? Pffff om gek van te worden. Heb heel wat testen gedaan afgelopen tijd maar ik heb dit nog nooit gehad!!
En @Mitser excuus dat ik onder jouw topic reageer, maar dit was met de laatste reacties Heel erg gefeliciteerd met jouw zwangerschap❤️
Het is denk ik makkelijker als je je eigen topic opent. Dan krijg je meer reacties. Het lijkt mij een indroogstreepje. Heb je deze foto binnen de tijd gemaakt?
Na hevige buikkrampen en wat bloedverlies kreeg ik vanavond een echo. Mijn iniminie baby heeft een hartslag ❤ Het was een uit en inwendige echo en op beiden echo's zag het er goed uit! Wel een joekel van een cyste op mijn eierstok.. En ze twijfelde ook even of er misschien twee zaten. Ze kon daarin alleen geen hartslag vinden en doordat het nog pril is kan het een vertekend beeld geven. Over 2 weken weer een echo! Ik ben zo gelukkig!
Wat mooi! Echt zo blij voor jullie en ik hoopte al zo’n mooi bericht te lezen toen ik zag dat je iets geplaatst had! Ik ben benieuwd hoe het er over 2 weken uit ziet
Oh god m'n hart sloeg over van de eerste zin. Maar wat een geweldig bericht, zo gegund! Geniet er van ♥️♥️♥️
Je stiekem gevolgd omdat ik het zo bijzonder vond Klinkt als een vanishing twin! Verklaard het bloed verlies maar oh zo dankbaar voor die ene hartslag! Vervalt je echo begin februari nu??
Wauw! Van harte gefeliciteerd!! Dat zal wel spannend zijn geweest met die krampen en het bloedverlies.