Hoi meiden, Dit is apart! Die ovulatietest van net is hartstikke negatief! Dat kan toch niet als gister m'n eisprong zou zijn, zou die binnen 24-48 uur moeten springen. Dan zou die nu toch alsnog positief moeten zijn? Dan was gister toch m'n knal test denk ik. Sttaks heb ik geen eens een eisprong 😰 wat overigens toen op een echo, wel zo was, stond er toen 1 op springen. Hoe kan dit? Is dan gister toch m'n eisprong/positieve test geweest? Misschien is er donderdag wel wat fout gegaan mrt de test, en had ik toen al positief moeten testen? Dat ie gister al afliep ofzo?
Was gisteren je test écht positief, dus beide streepjes even donker of de test streep donkerder dan de controle streep? Dat heb ik ff gemist. Dat je test nu niet meer positief is zegt niks. Misschien gewoon een korte piek gehad. Het LH hormoon kan de eisprong in gang zetten maar neemt daarna weer af. Je gaat uit van je eerste positieve test en daarna volgt meestal binnen 1-2 dagen je eisprong. Gisteren posi test is waarschijnlijk vandaag of morgen je ei. Je zegt dat je over het schermpje plast. Misschien handiger om eerst je urine in een bakje op te vangen Dan kun je de test er gewoon inhouden. Als je op je werk bent kun je altijd zo'n plastic bekertje meenemen en die daarna weggooien.
Bedankt voor de tip! Wist nier dat dat kon met die testen. Ik twijfelde, ik vond hem positief, maar andere nier.dus ik weeg t niet..maar denk dat dat wel m'n piek was geweest. Is t dan normaal dat ie nu weer negatief wordt?
Hij hoeft niet Persee twee dagen positief te zijn! Sommige dames testen ochtends positief en avonds negatief. Jammer dat je gister niet nogmaals heb kunnen testen. Heb je een regelmatige cyclus?
Ik zie in je handteking redelijk stabiel welke cyclus dag zit je nu? Ik zou door testen tot dag 20 voor de zekerheid!! En dan even kijken wat we de komende dagen gebeurd
Hier m'n rijdje ovulatietesten. Moet ik nog verder testen? Dag 16, is de eerste rond 13 uur en de 2de rond 21.30. Waarvan de 2de dus nu heel is, omdat ie wss fout is gegaan (over schermpje geplast). Denk wel dat ik toen m'n piek heb gehad.
22 juli dus positieve ovulatie test ei springt dan 23 of 24 juli, als ik 't goed heb. Heb 21 juli seks gehad, direct erna gaan douchen. 22 en 23 juli ook seks gehad, en daarna gelijk in slaap gevallen. Moet ik dan vanavond, 24 juli, ook weer het gezellig maken, of zou morgen beter zijn? En ik mag dan mijn NOD toch op dag 30, 5 augustus houden dan??