Wij begonnen met zes maanden met bijvoedingen maar tot die tijd ook gewoon vijf keer melk (bv). In één keer mee verstopt, maar als hij toen midden in de nacht was wakker geworden, had ik die laatste voeding gewoon nog een tijdje gegeven, hoor.
Ze is nu bijna 6 maanden en ik lees regelmatig dat kindjes die jonger zijn op 4 flesjes zitten. Vandaar mijn vraag.
Kijken naar je eigen kindje is belangerijker dan wat andere kindjes eten, doen of drinken. Mijn jongste krijgt nog steeds 4 flessen, hij heeft dit nodig. Ookal zitten alle andere kindjes op 3 flessen, hij heeft dit nu nodig.
Klopt. Maar ik twijfel of ze het nodig heeft. Wilde daarom weten of het kan dat ze drinkt uit 'gewoonte' en omdat ze het lekker vindt en niet omdat ze honger heeft of anders de nacht niet redt zeg maar. Vandaar dat ik wilde weten wat ervaringen van andere zijn.