Hallo meiden, Ik zit met het volgende. Vaak als ik moet niezen/hoesten krijg ik zo'n ongelooflijke scherpe steek rechtsonder in mijn buik, dicht bij de lies misschien ook wel. Ik moet dan echt even door de knieën en heb dan zo'n 1 minuut helse pijn. Ik ben nu 12 week zwanger. Iemand enig idee wat dit kan zijn?
Geen idee, maar wel heel herkenbaar. Volgens mij is het niets om je druk om te maken. Heb het vanaf week 8 of 9 en beebje is helemaal in orde. Hoop dat je hier wat aan hebt. Groetjes Chinwa
Ha Ik had dat ook heel vaak, is dat je baarmoeder nu groter wordt en die banden dan aanspannen en pijn doen zoiets. Geen zorgen hoort er helaas bij
Ik had dat ook, al vrij vroeg in mijn zwangerschap maar later ook nog. Niet altijd, maar bij periodes. Hoort volgens mij gewoon bij bandenpijn. Niet fijn, maar niet erg gelukkig
Ja dat zijn inderdaad de banden die trekken. Heb er nu nog last van. Als ik moet niesten dan ga ik al (of dat probeer ik) in een makkelijke houding zitten! Doet echt auwie hè! Hahaha
Inderdaad bandenpijn. Hier hielp het iets om mijn buik vast te houden, eigenlijk dus te zorgen dat het niet zo hard kan gaan..
Dat zijn inderdaad je banden. Wat helpt is om je knieën op te trekken zodat er minder spanning op je buik staat. Bij mij is het het ergst als ik plat lig. Als ik lig trek ik mijn knieën helemaal op en heb ik er geen last van.
hai Tiraa, Ik heb het exact hetzelfde als jij: ook rechts! van de week even nagevraagd aan mijn gyn. Het moet haast wel bandenpijn zijn. gaat ook over blijkbaar. succes!
Herkenbaar!!! Was vorige week flink verkouden met veel niezen en hoesten en af en toe voelde ik dan echt een flinke steek in mijn liezen, vaker links dan rechts... Bij mij was het wel heel snel ook weer over maar ik zit ook nog een stuk eerder in mijn zwangerschap, weet niet of dat er mee te maken kan hebben? Erg vervelend in ieder geval maar gelukkig ben je niet de enige!
Het is inderdaad bandenpijn, wanneer je baarmoeder weer iets gaat groeien zijn je banden gevoeliger dus rond de 7e week, rond je 13e week, rond je 20e week en ga zo maar door.. ook met het ineens opstaan of onverwachtte bewegingen doen ze inderdaad pijn, heel erg vervelend maar het hoort er allemaal bij!
Bedankt voor jullie antwoorden! Toch de beroemde bandenpijn, auwts wat kan dat pijn doen zeg! Zal de bovengenoemde tips in gebruik nemen. Nogmaals bedankt!