Vanmorgen veel te vroeg wakker. Temp is 36.9 en ja. .. ik zie toch ook echt een + op de CB +... ik ben zwanger... Vanmiddag een CB digitaal doen. Zodra ik de kans krijg haal ik die. Hoop dat zij/hij blijft plakken. :-D
Ik sta voor de deur bij kruidvat. VL geloofde het nog steeds niet en zei weer niets te zien. Grrrr. Ze gaan hier pas om negen uur open. Dus. .. nog vijf min. Wachten Test van vanmorgen.
Jawel die is echt wel te zien hoor! Haha nog even wachten tot je je vriend met de digitale kunt overtuigen dan!
Duidelijk positief!! Gefeliciteerd!! Als je vriend streepjes niet geloofd dan moet je een digi test doen
Hij gelooft me nu! CB digitaal zwanger 1-2 ! Wauw. Ben er zelf ook een beetje ondersteboven van. Niet verwacht zo snel. Maar ben wel super blij.
Wat fijn om te lezen! Ik zag het op de CB+ wel maar op die andere zag ik echt totaal niks, maar ik ben dan ook slecht in turen! Gefeliciteerd! Leuk begin van het weekend dacht ik zo!