Heb je pinterest? Kun je ook heel veel inspiratie opdoen! Veel succes iig, je hebt nog even om een heleboel leuke dingen te maken!
Thanx! Ben ook niet super creatief hoor, maar dit is goed te doen! Ben er nu ook wel weer even klaar mee
Zelf heb k geen geduld en twee linkerhanden. Maar 2 creatieve oma's die druk in de weer zijn voor hun kleindochter. Heb helaas geen foto's, maar er zijn al vele slofjes gehaakt, een gehaakte poncho en badcapes, spuugdoekjes, lakentjes en jurkjes gemaakt.
Wij hebben de kastdeuren zelf gemaakt. De rest van de kast is gewoon van ikea . Gaan ook nog een luik maken voor het raam met een nachtlampje er in. En de wieg krijgt ook nog nieuwe bekleding. Maar die maakt m'n schoonmoeder.
Wauww wat mooi!! Ik heb nog nooit gehaakt, is dat makkelijk te leren? Lijkt me wel heel bijzonder om zelf iets te maken voor je kindje..
Ziet er leuk allemaal zeg! Ik ben wel creatief maar doe meer met schilderen en tekenen. Zo heb ik een paar schilderijtjes gemaakt van winnie the pooh op hout. Waar halen jullie inspiratie vandaan? Ik merk dat ik soms de drang heb iets te maken maar dan weet ik weer niet wat. Haken heb ik nog nooit geprobeerd, lijkt me erg leuk om te doen! Is het moeilijk of valt dat mee? Ooit heb ik eens breien geprobeerd, maar man man dat was toch wel lastig. Ik zou graag nog eens een quilt maken voor op bed bij ons en voor onze dochter, maar om daar nu alleen voor een naaimachine aan te schaffen en te leren kennen vind ik ook zo wat!
Ik ben momenteel begonnen aan een dekentje voor onze kleine spruit! M'n moeder is een knuffeltje aan het breien en een suuuuper leuke trappelzak. Ik zal t showen als t klaar is... Bekijk bijlage 450381
Leuk Lycos! Ik vind zelf haken niet heel moeilijk, heb het mezelf aangeleerd met behulp van wat filmpjes op YouTube over de verschillende steken. Op internet zijn veel patronen te vinden. De ster komt van draad en praat en het dekentje is 1 grote granny square. Mocht je het willen proberen raad ik wel aan om ergonomische haaknaalden te gebruiken, van die dunne krijg je snel kramp in je hand. Oh en action en wibra verkopen ook garen, prima om mee te beginnen en lang zo duur niet als bij hobbywinkels.
Cecilia wat grappig, ik heb vrijwel dezelfde muziekster gemaakt! (alleen in een andere kleur ). Wel van een andere website, maar lijkt precies hetzelfde patroon. Ik heb er alleen nog kleine sterretjes bij gehaakt (van weer een ander patroon) en die erop vast gezet.