Ik heb een testje gedaan maar ik twijfel. Is dat er nu fijn dun lijntje (echt heel vaag zichtbaar)ni iets . Heb de test wel 4 dagen voor nod gedaan. GRTJS
Ik zie ook niks, als je testen uit elkaar moet halen om een streepje te kunnen zien. Dan zijn ze vaak negatief. (want bijna alle testen hebben een ''indroogstreepje'') Ik zeg doe over 4 dagen nog eens een testje Natuurlijk hoop ik dan op een dikke vette 2e streep!
Ik zie wel een heeeeel vaag streepje maar je zit nog 4 dagen voor nod. Hopelijk wordt het streepje snel duidelijker
Ik zie ook niks. Maar inderdaad, nog 4 dgn voor NOD, dus alles kan nog Over een paar daagjes nog eens testen!
Ik zie een heel licht streepje maar durft 't niet meteen positief te noemen. Zou over 2 dagen weer ff testen of wachten tot je NOD. Succes!
op foto is het idd echt helemaal zo goed als niet te zien maar ik ben er vrij zeker van dat er een lijntje stond alleen was het veel dunner ook dan het lijntje van de controlelijn . Ik weet echt niet goed meer wat ik moet , heb al zoveel last gehad van misselijkheid ,hoofdpijn , een aantal dagen geleden ook pijnlijke borsten (maar dat is ondertussen weg ) wel uitbreiding van men tepels (op bepaalde plaatsen zijn ze precies uitgelopen)ook ligt mijn lichaamstemperatuur al een paar dagen hoger dan normaal heb nu constant rond de 37 graden normaal rond de 36,5 .Ook vaker plaasen. beeld ik me dit dan echt allemaal in ?