Dilemmaatje... Dochterlief wordt volgende week 1! Groot feestje! In eerste instantie dacht ik dan rond de 11 weken zwanger te zijn. Ik heb een haarspeldje voor lieverdje met "grote zus" er op. Ik wilde dat op haar verjaardag in haar haartjes doen. Vond ik zo leuk! Al 1 jaar en wordt nu al grote zus! Helaas, echo bleek ik 10 dagen korter dan ik dacht.. Nu dus 9 weken met haar verjaardag.... Ik wilde het zo graag op een leuke manier bekend maken. Nu twijfel ik. Het hartje klopt, zag er netjes uit voor alsnog, dus toch gewoon doen? Of even wachten.. Met ons meisje hebben we het toen met 8 weken na de echo bekend gemaakt Wat zouden jullie doen?
Vind het een heel leuk idee om het zo te vertellen en ik zou het gewoon gedaan hebben ook al ben je 9 weken zwanger. Het hartje klopt en alles zag er goed uit. Ikzelf heb het verteld met 6 weken kon me mond gewoon niet houden Volg je gevoel!
Als je jezelf er goed bij voelt zou ik het vertellen, het klinkt misschien stom maar het kan altijd nog fout gaan, je moet er vanuit gaan dat het niet zo is en als de echo er goed uit zag dan zou ik het doen. Fijne verjaardag
Ik zou het ook vertellen. Als de echo goed was dan gewoon doen. Helaas kan er altijd nog wat mis gaan en dan zijn de mensen er ook voor je om je te steunen. Veel plezier op de verjaardag!
Doen wat voor jezelf goed voelt. Wil je het dan eigenlijk nog niet delen dan moet je het niet doen. Vind je het juist fijn om het dan bekend te maken en het samen te delen met familie en vrienden dan gewoon doen. Vraag anders een extra echo aan een dag of 2 dagen voor haar verjaardagsfeestje?
doen wat goed voelt maar hou er wel rekening mee dat t mis kan gaan nog. Ik heb t ook heel snel verteld en had al 2x een goede echo gehad. toch heb ik een miskraam gekregen met 10 week. en iedereen wist dat ik zwanger was. ene kant fijn, want je kan je verdriet delen aan de andere kant ook moeilijk want je wil niet alles delen.
het ligt er een beetje aan wie er allemaal komen... met naaste familie zou ik het gewoon delen (want als het evt nog mis gaat zou ik dat ook met hen delen) maar als er ook buren en vage kennissen komen..., zou k misschien even wachten
Ik zat er ook over na te denken rond die termijn. Wij hebben familie door het hele land, en waren met 8 weken allemaal bij elkaar. Ik vond het toen leuk om toch te vertellen, anders moest het over de telefoon. Het schijnt dat na een goede echo met een kloppend hartje de kans op een miskraam heel erg afneemt. En ik dacht bij mezelf, waarom niet. Omdat het 'hoort' met 12 weken?! . Lekker vertellen dus!
Persoonlijk zou ik het niet op de 1e verjaardag willen vertellen, omdat het in mijn ogen haar verjaardag is. Niet dat het minder om haar draait ofzo, want dat zal vast niet. Maar toch, zou voor mij niet ok voelen. Zou er dus zelf voor kiezen nog even te wachten dan in dit geval.
Ik heb mijn ouders met 5e week verteld. Incl schoonouders. Op gevoel afgaan.. maar wel een leuk idee!
Hier ben ik het er wel mee eens. Aan de andere kant, ze kan d'r broertje of zusje ook als cadeautje zien. Maar ik zou het met 9 weken wel vertellen als het hartje klopt. De kans dat het misgaat is niet zo groot meer.
Ja hoor, gewoon doen! Ik vind het idee ook echt superleuk! En eh, een kind wat nog geen dag baby-af is, merkt daar echt niets van hoor. Die is veel te druk met het cadeaupapier wat om de cadeautjes, die haar waarschijnlijk óók niet interesseren, heen zat
Ik zou het gewoon vertellen Mijn zoontje wordt 20 okt 3 jaar en dan ben ik 11 weken zwanger. Als het goed is dan al 2 echo's gehad. Wij gaan het dan ook vertellen (als alles goed blijft gaan). Ik vind 9 weken en een goede echo best een goede 'achtergrond' om het aan te durven om het bekend te maken.
Maar je hoeft er toch niet een hele happening van te maken? Ik ga gewoon die dag helemaal in het teken van zoon zijn verjaardag zetten en daarnaast vertellen we de familie op een leuke manier dat hij een broertje of zusje krijgt. Felicitaties,goh wat leuk en weer terug naar verjaardagstaart en cadeautjes