Hoi meiden, Heb even een vraagje... wij gebruiken altijd pampers voor ons ventje. Nu heb ik een keer nummer4 luiers van kruidvat eigen merk gehaald. dacht deze zijn stukken goedkoper en lees vaak dat ze goed zijn. Maar nu stinken ze enorm! als mn zoontje ze aan heeft en hij plast erin dan stinkt die luier (niet een pislucht ofzo, maar meer een chemisch luier luchtje) de hele kamer door , of waar hij dan ook is. Weten jullie hoe dit kan??? en hebben jullie dat ook wel eens meegemaakt? Verder zijn deze luiers (nummer 4) wel prima. Ik vond van kruidvat de newborn niet echt , zoontje kreeg er uitslag van en ze waren zo hard. Welke luiers zijn een beetje vergelijkbaar met die van de kruidvat? Ik heb ook wel eens de aldi luiers geprobeerd , die bevielen ook goed , en zijn lekker zacht , maar dat stonk ook best wel.
Mijn kinderen krijgen op het kdv kruidvat luiers en ik vind ze ook stinken. Thuis gebruik ik etos luiers en daarbij heb ik het niet.
ik vind wegwerpluiers sowieso stinken, er zit nu eenmaal chemische troep in. De enige die dat niet hebben zijn de nature babycare van de etos maar die absorberen dan niet zo goed.
Ik vind Pampers ook stinken. Hier overdag niks geen last. 's Morgens na de hele nacht ruiken ze wat. Ik gebruik Aldi.
kruidvat newborn vond ik inderdaad ook verschrikkelijk...heb toen pampers gehad voor hem maar vanaf nummer 3 heb ik wel kruidvat...ben er erg tevreden over en het is wel grappig want ik ben juist naar kruidvat gegaan omdat ik de pampers zo vond stinken...al voor hij ze aan had stonken ze naar pies...
Ik vind de pampers ook stinken en de kruidvat luiers vind ik niet prettig. Wij gebruiken altijd aldi luiers en die bevallen prima.
Volgens mij stinken alle luiers. Ligt er natuurlijk aan hoeveel plasjes ze hebben gedaan in dezelfde luier. Mijn dochtertje heeft vannacht een nacht gehad van 9uur en hier stonk de luier ook enorm naar pies! Hoort erbij en gaa daarom niet van luiers wisselen. Zolang ze lekker zitten en niet doorlekken is er niets aan de hand!
Wij gebruiken Etos en Lidl luiers nummer 4. Ik ben over beide erg tevreden en kan niet zeggen dat ze stinken.
Het is me werkelijk nog nooit opgevallen dat kruidvatluiers of andere luiers stinken... ik gebruik al vanaf dag 1 kruidvat en ik vind ze prima... Een erg kritische vriendin vond Aldi en Lidl ook erg goed dus die ga ik binnenkort maar eens proberen..
bij ons stinken de luiers van pampers nooit. ongeacht hoeveel plas erin zit. Maar met die Kv luiers... bah wat een lucht. Jammer , want opzich zijn ze goed en stukken goedkoper! Miss dan maar eens van de etos proberen idd.
Wat typisch! Ik gebruik juist altijd luiers van Kruidvat omdat ik die van Pampers zo vind stinken! Ik heb vorige week een keer luiers van de Jumbo gekocht, maar die vond ik echt niet fijn. Heel stug en ze lekte 's nachts vaak door.
Ik vind pampers juist stinken! Ik gebruik ook kruidvat en ik heb bij deze er geen last van. Zal wel per persoon verschillen welke luiers je 'lekker' vindt ruiken?
Vind alle luiers vies ruiken, droog al, gewoon zo'n chemisch luchtje ook pampers. Heb sinds een week ah luiers en die zitten echt enorm goed (maat 3 dan), ze is enorm aan de diarree geweest en pampers en huggies lekte langs alle kanten en deze bijna niet
Aldi vind ik beter dan Lidl en AH. Lidl lekte hier erg door. AH heb ik toevallig net een paar pakken van gebruikt omdat ik nu zelf geen boodschappen doe en dat handiger was. Maar hebben er al een paar weg moeten gooien waar de sluiting vanaf ging, ze vallen iets kleiner uit, absorberen minder en zijn duurder. Dus hier maar weer gewoon Aldi. Pampers beviel mij ook wel en Aldi komt daar dichtbij in de buurt.