Kan het een kies zijn?

Discussion in 'Peuter en kleuter' started by kat, Jun 12, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. kat

    kat Fanatiek lid

    Mar 21, 2006
    1,402
    2
    0
    Vandaag onder het spelen komt mijn dochter ineens naar me toe en klaagde over pijn in haar wang. Het was vrij snel weer over dus ben er eigenlijk niet verder op ingegaan.

    Ze mocht logeren bij oma. Maar een paar uur later belde oma mij op dat ze weer klaagde over pijn in haar wang " oma het doet echt veel pijn" zei ze nog.
    Dus ben ik erheen gegaan om te kijken, paracetamol meegenome want ik dacht meteen aan kiespijn. Maar eenmaal daar aangekomen was het alweer over, ze had zelfs gegeten en nergens last van gehad.

    Nu keek ik in haar mondje om te kijken of ze een wondje ofzo had maar niks te zien. Maar tot mijn verbazing zie ik achter in haar mondje een wit puntje doorkomen war ook wel scherp aanvoelde.
    Ze heeft overal gelijk de kiezen door. Dus ik vroeg me af kan het zijn dat ze nog een kies doorkijgt. Ze heeft er al 8 in totaal.

    Ben benieuwd
     
  2. mamasim

    mamasim Actief lid

    Mar 8, 2009
    255
    0
    0
    Hmm, met 8 kiezen is het gebitje wel echt compleet. Lijkt me sterk dat er nog wat komt dan...
    Misschien een aft? Kan er ook wat wittig uit zien.
     

Share This Page