De peuterspeelzaal hier gaat voor kerst een soort lunch doen voor alle kinderen en ouders. Er werd vriendelijk verzocht aan alle ouders om een hapje mee te nemen uit eigen keuken of cultuur.. Wie heeft er super geweldige ideeen voor mij wat je kan meenemen/klaarmaken voor ongeveer 10-15 kinderen + ouders? Een van de ouder stelde pannenkoeken voor die dan daar opgewarmt kunnen worden.. maarja.. opgewarmde pannekoeken lijken me niet lekker.. en dan ook iets van 20-30 pannekoeken maken dat is niet uh.. echt geschikt voor mij.. haha.. ik vind het al goed als er 3 lukken! Wie heeft er een leuke hapje om te maken dat bij de ouders en kinderen slaagt? Ik zou zo gewoon naar bakker bart fietsen voor een zak van 30 broodjes met beleg :')..
* Bladerdeeg met knakworstjes erin (pics in a blanket) * Gevulde eieren * kaasstengels * croissantjes afbakken * appelflapjes * cupcakes bakken
Maak alsjeblieft geen knakworstbroodjes. Het is lekker hoor daar niet van maar als ik dit soort topics lees maakt iedereen die tegenwoordig Iets van fruitspiesjes eventueel icm poffertjes. Komkommer, paprika, wortel reepjes etc met wat lekkere dipjes.
Ik zeg ook dat ze lekker zijn (al ben ik meer fan van kip met paprika en sate in bladerdeeg) Maar is zo sneu als die kindjes alleen maar knakworst hapjes krijgen
Ooooh zijn dat pigs in a blanket? Dat moet ik echt een keertje maken! Wraps! In kleine stukjes natuurlijk. Kruidenkaas met komkommer wraps. Dat is het enige wat ik kan bedenken, ben niet zo creatief!
Kleine bakjes met fruit en slagroom. Stukjes wrap met zalm en roomkaas. Bladerdeeg in de vorm van een ster/kerstklokje en dan vullen met kaas of gehakt.
ik zag van de week spiesjes van poffertje met druifjes, aardbeitjes en stukjes banaan. Vond ik zelf erg leuk