Hoi, wie wil meekijken? Ik denk 1 dag voor nod te zijn, en zie mogelijk een heel licht streepje, maar weet niet of ik me het inbeeld En zou dit minimale streepje voldoende zijn voor een goede zwangerschap op dit moment? Of moet hij echt duidelijker zijn? Mijn cyclus is 29-30 dagen, voorgaande zwangerschappen was de test op nod ook slechts licht positief.
Op de 1e foto zie ik hem wel, en hoef niet veel moeite voor te doen.. maar zoals iemand anders als zei, kan ik ook niet goed zien of ie grijs of roze is
Ik zie niks en bij 1 dag voor nod (13 dpo) had ik toch wel een duidelijke streep verwacht. Is dit een zwanger en kids test?
Nee, ik durf niet Ovulatie was obv temp 25-7, toen was ook ovulatie test positief, dus ik denk dat ovulatie op 26-7 was. Dus test van gister was 13dpo. Nog geen tekenen van naderende menstruatie, maar het zal onvermijdelijk zijn. Als ik dan nog niet ongesteld ben, ga ik zaterdag of zondag wel opnieuw testen. Ik wil het graag, maar acht de kans op een echt positieve test nu niet meer zo groot... Ik laat het weten! Het is een 2besure test idd
Mag ik je tempkaart eens zien? Voor 13 dpo had ik wel een duidelijkere streep verwacht als ik eerlijk ben.
Van die testen heb ik er hier al veel met een tuurstreepje zien passeren, en als ze een ander merk deden was die omo-wit. Van de paar die toch zwanger waren met dit merk, hadden een dikke streep. Dus als je 13dpo bent, vrees ik ervoor . Mocht het toch niet doorbreken, doe dan zeker een ander merk Ben wel benieuw wat @RoGiJuLi van je kaartje zegt
Je ei was idd 1 of misschien wel 2 dagen later (open bol op die vrijdag, dus wellicht een onterechte hogere temp). Dan zit je dus vandaag op 13 of 14 dpo. Vorige maand werd je op 14 dpo ongesteld, dus dat zou dan uiterlijk morgen moeten zijn.