Hallo, Ik heb berekend dat ik vandaag of morgen mij eisprong moet hebben dus heb ik om 14u een test gedaan maar ik vind het een vage uitslag. Is de test positief of toch negatief want het streepje is langs ene kant paars maar vervaagt aan de linkerkant van hetzelfde streepje . Pff ik snap die testen toch niet hoor ...
Bij mij werden ze zelfs nog donkerder. Ik testte, als ik mijn ei vermoedde, 2 of 3 keer per dag. Misschien straks nog een keer testen? Maar inderdaad, maak het vanavond maar gezellig met je mannetje en hopen op een 'Lucky shot' !
Als ik een tip mag geven: Ikzelf en 2 vriendinnen zijn van de eerste keer zwanger geworden met de ovulatietesten van clearblue. Wel duurder, maar dat was het me waard! Als er een lachend gezichtje verschijnt, moet je die dag en de volgende klussen.
Ik heb deze testen gebruikt voor de zwangerschap van mijn dochter en zo donker heb ik hem niet gehad. Ik zou hem dus zeker als positief beschouwen! Kan misschien nog een tikkeltje donkerder maar zou het zeker gezellig maken vandaag
Ik zeg positief! 11dagen na zo een zelfde test alsdeze had ik een positieve zwangerschapstest! Test nog even door en maak het gezellig!
Positief. Je weet overigens dat een positieve ovulatietest niet de eisprong zelf weergeeft? Maar de LH-PIEK waarna binnen 48 uur je eisprong plaats zal gaan vinden? Je eisprong vindt dus uiterlijk overmorgen plaats. Tel daar 14 dagen bij op en je hebt je NOD. De komende dagen dus even aan de bak! Veel klusplezier!
Die zit er heel mooi uit. Ik heb overigens altijd 10 sagen na de duidelijke ovulatie test al mijn menstruatie dus het wil niet altijd zeggen dat het 48 uur duurt.
Waarom zegt iedereen dat deze positief is hij is niet gelijk of donkerder dan de controle streep... Zo moeten deze zijn:
Er zijn zat forum leden de met action testen werken en de de streep nooit zo donker als de controle streep krijgen.