Thirza ligt momenteel al een tijd enkel met een slaapzakje in bed, omdat ze zich altijd onder de dekentjes uit wurmde. Op dit moment heeft ze een romper met lange mouw aan, een pyjama en dan een normale slaapzak met mouw. Nu ligt ze precies warm genoeg naar mijn idee, (en op haar kamertje is het dan ongeveer 19-20 graden), maar van de winter... hoe doe ik het dan? Haar kamertje is nogal koud en tochtig, dus ze gaat sowieso een dikke slaapzak aankrijgen dan, maar ik ben bang dat dat (zeker op hele koude dagen/nachten) niet genoeg gaat zijn: het is dan vaak maar een kleine graad of 10 op haar kamertje. Dus, hoe doen/deden jullie dat met van die woelers die niet onder de dekens blijven liggen?
10 Graden, Oh my God Ik zou niet meer weten wat ik mijn dochter allemaal aan moet trekken dan. Maar antwoord op je vraag: Hier gaan gewoon 2 slaapzakken over elkaar heen; 1 met lange mouw en 1 met korte mouw.
Ik heb voor Anaïs een combisleeper. Die heb ik bij Quinn ook gebruikt en is echt ideaal voor dit soort dingen. Er zijn op dit moment verschillende in de aanbieding omdat er een nieuwe collectie verschijnt. Ze zijn nu 45.00 ipv 89
wij hebben onze zoon nu nog in romper korte mouw,pyama slaapzak zonder mouw, als het wat kouder word doen we romper lange mouw, en als het nog weer kouder word de mouwen aan de slaapzak vastritsen. ik ga van de winter wel proberen of hij met zijn slaapzak onder de dekens wil blijven liggen.. zo niet.. dan gaat hier gewoon de verwarming op zijn kamertje aan.
Ik zag laatst een 4 seizoenen slaapzak. Niet goedkoop rond de 99 euro, maar wel handig. In de zomer kan je ook de mouwen eraf ritsen. Misschien dat je er dan wel 2 moet aanschaffen voor als er 1 in de was zit. Wordt wel erg duur dan
Hier ook een notoire dekenafschopper. Bij ons kan het 's winters erg koud worden dus wij zijn al op alles voorbereid. Ik heb een slaapzak, een dikke met afritsbare mouwen.(Pas bij de hema in de aanbieding.) Ze heeft pyamaatjes om er onder te doen voor als dat niet volstaat, beetje grote maat, kan ook over kleertjes heen. En als dat niet genoeg is. Mijn broer heeft een kruik meegenomen die je in het stopcontact kan opwarmen. Als die warm is kan hij bij beep liggen, wordt nooit te warm. We hebben in ieder geval alles in huis en verder maar per keer bekijken. Ook nog uitkijken natuurlijk dat ze het niet te warm krijgt. Juist omdat ze dan geen deken hebben om af te trappen als ze het te warm hebben groetjes en succes
hiero rompertje, pyama met lange mouwen, zomer slaapzakje en een deken met lakentje.... als het zo kouder wordt gaat de winter slaapzak erop en dubbel dekentje
Geen flauw idee nog. Nu nog een rompertje met lange of korte mouw en slaapzakje. Straks denk ik dagelijks rompertje met lange mouw en winter slaapzakje. Nog kouder dan pyamaatje met slaapzak en weer een dekentje in haar ledikantje...als ze er onder wil liggen. Momenteel is het nog iets van 23 graden (net andersom dus...gauw te warm) op haar kamertje. Als het superkoud wordt zou ik denk ik eerder de verwarming een klein beetje aan laten dan slaapzakken over elkaar heen trekken of zo.
Hier ook de combisleeper. Ideaal voor alle seizoenen. Ik heb er ook 2 en vind het niet duur want je hoeft verder geen beddengoed meer te gebruiken en als je de maat vanaf 1 jaar koopt gaan ze met gemak 2 à 3 jaar mee.
Voor degenen die een slaapzak voor het kindje gebruiken, doen jullie er dan ook nog een dekentje bij? Of zelfs 2 dekentjes? Ik weet echt niet zo goed hoe ik de kleine moet aankleden in de nacht.
Ik gebruik geen dekens verder. Hij ligt dus gewoon in zijn slaapzak op de matras. Maar met 10 graden op de kamer kan ik me voorstellen dat dat niet voldoende is hoor. Dan zou ik er wellicht nog een deken bijdoen. Maar je kunt toch allerlei opties uitproberen? Bij het wakker worden meteen goed voelen hoe je kindje aanvoelt. Nek, ruggetje, voeten etc. Zo merk je vanzelf of het te koud of te warm was.
Afgelopen winter lag mijn zoontje in een romper kort of lang., pyjama in een winterzak met mouwen. HIj bleef ook niet onder de dekens liggen. En als het erg koud werd op zijn kamertje, zette ik er overdag de verwarming aan en uit als hij naar bed ging
Ik vind dat jouw kindje eigenlijk wel veel aan heeft nu al. Wij doen nu romper korte mouw, pyama en zomerslaapzak zonder mouwen. Volgende stap is winterslaapzak zonder mouw, dan lange romper en daarna winterslaapzak met mouw
@sidmick: ja, dat vind ik ook, maar als ze minder aanheeft, is ze hardstikke koud... Vandaar dat ik me dus ook af zat te vragen hoe dat dan van de winter moet, omdat dekentjes altijd afgetrapt worden en ze gaat liggen miepen als ik die wel over doe, (en dan dus niet slaapt/wakker wordt... ) Verwarming aan overdag gaat hier niet werken: je kijkt door de kieren naar buiten, dus als het goed koud is buiten, is het na een uurtje alweer ijskoud op d'r kamertje. Heb wel zitten denken om een thermosstaatknop op de radiator op d'r kamertje te laten zetten, en dan de hele nacht zachtjes aan laten staan ofzo. Maar misschien is het dan eerst ook nog goedkoper om 2 combi-sleepers in de aanbieding te kopen
Als het onder de 18 graden wordt op haar kamer draagt ze twee slaapzakken over elkaar, anders wordt ze wakker van de kou. En als het kouder dan 17 graden wordt gaat de kachel aan, want kouder laat ik het niet worden. Op het moment schommelt het tussen de 17 en 18 graden s'nachts en slaapt ze met twee slaapzakken aan. De tweede doe ik er wel pas overheen als ik zelf ook ga slapen, omdat het overdag en vroeger in de avond wel warmer is.
tot kort hadden we rompertje met langemauw, dunne slaapzak, lakentje en dekentje afgelopen 3 nachten hebben we korte mauw rompertje, lange mauw pyjama shirtje , sokjes, dunne slaapzak, lakentje en dekentje.. dit omdat we gingen haar temperaturen bij de nachtvoeding en ze was 36.5. vond ik toch tikje op het randje..nu met lange mauw shirtje over rompertje en sokjes is ze 36.9 ...dat is wel toch beter oh vergeten te zeggen wat we bij de herfst e nwinter doe bij de herfst gaat de pyama broek aan en bij de winter een winter slaapzakje (mogelijk zonder pyama dan afhankelijk van dikte van de winter slaapzak)